Yükleniyor...

Bitcoin Tahminlerinde Yanılmayan Usta Analist: Bu Gelişme BTC İçin Çok Önemli!

Kripto para topluluğunun güvenilen isimlerinden trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC) hakkında tweet atarak, kripto para biriminin Ekim ayında yaptığı yüksek aylık kapanışının piyasa ve trader'lar için neden çok önemli olduğunu açıkladı.

btc

Kripto para topluluğunun güvenilen isimlerinden trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC) hakkında tweet atarak, kripto para biriminin Ekim ayında yaptığı yüksek aylık kapanışının piyasa ve trader’lar için neden çok önemli olduğunu açıkladı.

Peter Brandt son tweet’inde, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek aylık kapanışınlarından birini gerçekleştirdiğini ve bunun neden bu kadar önemli olduğunu anlattı. 31 Ekim Cumartesi günü, lider kripto para birimi harekete geçti. 31 Ekim Bitcoin Whitepaper’ının 12. yıldönümü olmasına rağmen, BTC boğaları 14.000 dolar işaretini desteğe dönüştüremedi ve Bitcoin tekrar bu seviyenin altına düştü, yine de kripto para tüm zamanların en yüksek aylık kapanışınlarından birini 13.820 dolardan yaptı. Yazının yazıldığı sırada BTC 13.300 dolardan işlem görüyordu. BTC, 13.700 dolar bölgesinden 13.464 dolara düştükten sonra bu seviyeye geldi.

Kendi Yatırımlarını Yeterli Bulmadı

Peter Brandt, Twitter’da Bitcoin aylık kapanışlarının neden önemli olduğunu açıklarken, kurumsal yatırımcıların varlıklarını ve yatırımlarını nasıl değerlendirdikleri konusuna vurgu yaptı. Peter Brandt, geçen hafta kurumsal piyasa katılımcıları için ay sonu kapanışlarının öneminden bahsetti ve kendi portföyünün Bitcoin’deki yüzdesinin yeterli olmadığını da kabul etti. Brandt, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin’in Ekim’deki kapanış fiyatı, şimdiye kadarki en yüksek aylık kapanıştı. Aylık fiyatlar neden önemlidir? B/C ay sonu varlık değerlemesi, kurumsal katılımcıların varlıklarını ve yatırımlarını nasıl değerlendirdiklerine işaret eder.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner