Yükleniyor...

Bitcoin Yakında Multi Trilyon Dolarlık Bir Varlık Sınıfı Olacak İddiası

Adamant Capital'in yaptığı son analiz, yeni bir Bitcoin boğa koşusunun BTC’nin piyasa değerini multi trilyon dolarlık seviyelere götüreceğini söylüyor.

Varlık Sınıfı Bitcoin Fiyatı

Adamant Capital’in yaptığı son analiz, yeni bir Bitcoin boğa koşusunun BTC’nin piyasa değerini multi trilyon dolarlık seviyelere götüreceğini söylüyor.

Analize göre balinalar, yoğun bir şekilde BTC birikimi yapıyorlar ve önde gelen kripto varlığının fiyat geçmişi Bitcoin’in nihai olarak yaklaşık 20.000 dolara yükselmesinden önceki 2014-2015 ayı piyasasına büyük benzerlik gösteriyor.

Adamant Capital, “2012 ve 2015 Bitcoin raporlarını önemli derecede düşük değerlenme dönemleri olarak algıladığımız dönemlerde yayınlamaktan gurur duyuyoruz.” diyor. Her raporun Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %80’den fazla düştüğü dönemlerde yayınladıklarını belirten Adamant Capital, Bitcoin fiyatının 2017’de gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75’in altında olduğunu ve mevcut ayı piyasasının değer yatırımcıları için olağanüstü bir fırsatı temsil ettiğine inandıklarının altını çiziyor.

“3.000 ila 6.000 Dolar Arasında Konsolide Olacak”

Adamant Capital, bu birikim döneminin desteğiyle doğacak olan yeni boğa piyasasının kripto para birimini multi trilyon dolarlık bir varlık sınıfı olarak kalıcı hale getirene kadar Bitcoin fiyatının 3.000 ila 6.000 dolar arasında konsolide olmasını beklediklerini söylüyor.

Genel görünüm, Bitcoin’in 2018 Ocak ayındaki sert düşüşüne benzer ve şimdi BTC’nin yeni bir parabolik boğa koşusu başlatmak için yolda olabileceğini söyleyen usta bir teknik trader Peter Brandt’ın söylediklerini yansıtıyor.

Haberi hazırladığımız sırada kripto para piyasası kırmızıya bürünmüş durumdaydı. Bitcoin fiyatı ise 5.305 dolardan el değiştiriyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner