Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Yakında Multi Trilyon Dolarlık Bir Varlık Sınıfı Olacak İddiası

Bitcoin Yakında Multi Trilyon Dolarlık Bir Varlık Sınıfı Olacak İddiası

ABONE OL:google-news

Adamant Capital’in yaptığı son analiz, yeni bir Bitcoin boğa koşusunun BTC’nin piyasa değerini multi trilyon dolarlık seviyelere götüreceğini söylüyor.

Analize göre balinalar, yoğun bir şekilde BTC birikimi yapıyorlar ve önde gelen kripto varlığının fiyat geçmişi Bitcoin’in nihai olarak yaklaşık 20.000 dolara yükselmesinden önceki 2014-2015 ayı piyasasına büyük benzerlik gösteriyor.

Adamant Capital, “2012 ve 2015 Bitcoin raporlarını önemli derecede düşük değerlenme dönemleri olarak algıladığımız dönemlerde yayınlamaktan gurur duyuyoruz.” diyor. Her raporun Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %80’den fazla düştüğü dönemlerde yayınladıklarını belirten Adamant Capital, Bitcoin fiyatının 2017’de gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75’in altında olduğunu ve mevcut ayı piyasasının değer yatırımcıları için olağanüstü bir fırsatı temsil ettiğine inandıklarının altını çiziyor.

“3.000 ila 6.000 Dolar Arasında Konsolide Olacak”

Adamant Capital, bu birikim döneminin desteğiyle doğacak olan yeni boğa piyasasının kripto para birimini multi trilyon dolarlık bir varlık sınıfı olarak kalıcı hale getirene kadar Bitcoin fiyatının 3.000 ila 6.000 dolar arasında konsolide olmasını beklediklerini söylüyor.

Genel görünüm, Bitcoin’in 2018 Ocak ayındaki sert düşüşüne benzer ve şimdi BTC’nin yeni bir parabolik boğa koşusu başlatmak için yolda olabileceğini söyleyen usta bir teknik trader Peter Brandt’ın söylediklerini yansıtıyor.

Haberi hazırladığımız sırada kripto para piyasası kırmızıya bürünmüş durumdaydı. Bitcoin fiyatı ise 5.305 dolardan el değiştiriyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar