Yükleniyor...

Bitcoin yatırımcıları, gözünü Ether’e çevirdi

Bitcoin'in konsolidasyon sürecinde yer alması, Ether'e olan ilgiyi artırıyor.

Bitcoin yatırımcıları, gözünü Ether'e çevirdi

Bitcoin’in konsolidasyon sürecinde yer alması, Ether’e olan ilgiyi artırıyor.

Lider kripto para biriminin belirli bir aralıkta sınırlı kalması, Ether’in ocak ayındaki yükselişini tekrarlamasına zemin hazırlayabilir.

Ether için yükseliş beklentisi artıyor

Lider kripto para, geçtiğimiz gün Bitstamp verilerine göre şubat ayının en yüksek seviyesi olan 43.515 dolara ulaşsa da daha sonra kazanımlarını kaybetti.

Bitcoin, günlük kapanışın ardından yükseldiği seviyeye yeniden ulaşma girişimlerinde bulundu. Ancak genel olarak belirli bir aralıkta konsolide oldu ve yatırımcılar gözünü Ether’e çevirdi.

MN Trading kurucusu Michaël van de Poppe, BTC’nin belirli bir seviye aralığın kaldığını ve Ether’in daha iyi performans göstermeye başlayacağına inandığını söyledi.

Trader Rekt Capital de ETH/USD paritesinin son 18 ayın en yüksek seviyesine ulaşmasıyla sonuçlanabilecek bir yükseliş yaşayabileceğini öne sürdü. Ek olarak altcoin’lerin hala daralan bir kama yapısı içinde konsolidasyonda yer almaya devam ettiğini söylese de boğaların kontrolü ele alabileceğine dikkat çekti.

Ether, yazı kaleme alındığı sırada, Bitstamp verilerine göre 2.377 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner