Yükleniyor...

Bitcoin Yeni Adres Sayısı 2018’den Bu Yana En Yüksek Seviyeye Ulaştı

Bitcoin (BTC) yükselişini sürdürürken, lider kripto para birimine yeni yatırımcıların da ilgi göstermeye başladığını görüyoruz.

bitcoin yeni afres sayisi

Bitcoin (BTC) yükselişini sürdürürken, lider kripto para birimine yeni yatırımcıların da ilgi göstermeye başladığını görüyoruz. BTC, her geçen gün farklı bir direnci kırdıkça, daha fazla ilgi toplamaya başladı. Bu da Bitcoin yeni adres sayısının artışını sağladı.

Glassnode verilerine göre geçtiğimiz saatte Bitcoin ağında Ocak 2018’den bu yana en yüksek sayıda yeni adres oluşturulduğu gözlemlendi. EnG2uqoW4AEMIsg

Burada ilginç olan nokta, Bitcoin’in ciddi bir yükseliş hareketi yaşamasıyla beraber açılan yeni adres sayısının artması. Kısacası Bitcoin fiyatı yükseldikçe, insanlar lider kripto para birimine daha çok ilgi gösteriyor ve yatırım yapmaya başlıyor.

Bu da akıllara FOMO olgusunu getirdi. Glassnode’un atmış olduğu tweet’e bir kullanıcı “FOMO hala başlamadı mı?” şeklinde bir yorum yaptı.

Bunun yanı sıra geçtiğimiz aylarda bir analist yeni adres sayısı hareketliliğine vurgu yaparak, BTC hacmindeki artışların, tarihsel olarak fiyatındaki artıştan önce geldiğini ifade etmişti. Kısacası analiste göre yeni ve aktif Bitcoin adres sayısı, hacim için oldukça güçlü bir gösterge. Bu da fiyata etki edebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner