Yükleniyor...

Bitcoin’den Ripple’a (XRP) Darbe Geldi!

Gece saatlerinde yüzde 7'ye yakın değer kaybeden Bitcoin (BTC), Ripple'ı (XRP) kritik seviyeye getirdi.

xrp

Gece saatlerinde yüzde 7’ye yakın değer kaybeden Bitcoin (BTC), Ripple’ı (XRP) kritik seviyeye getirdi.

Binance’ta yaşanan problemler nedeniyle ciddi oranda değer kaybeden BTC, altcoin piyasasını büyük ölçüde salladı. Önemli destek seviyelerine gevşeyen altcoin’ler, zaman zaman bu değerlerin altınada sarktı. XRP tarafında ise hem dava hem de fiyat hareketliliği devam ediyor. BTC’nin düşüşüyle birlikte kritik destek seviyesinin altına sarkan XRP, yeniden yukarıya atarak tehlikeyi azaltmış oldu. 0,424 Dolardan biraz da olsa güç bularak yükselişe geçen major coin için grafik ne durumda?

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Binance’ta yaşanan teknik arızalar Bitcoin’i (BTC) derinden etkiledi. Dakikalar içersinde değer kaybeden BTC, altcoin’leride arkasından getirmiş oldu. 0,46 Dolardan anlık olarak 0,424 dolara kadar düştü. 0,4328 Destek seviyesinin üzerine atmayı başarabilen XRP, yükselişlerine devam edebilmesi adına sırasıyla 0,4822 – 0,5015 – 0,5261 dolar dirençlerini kırması gerekiyor.

BTC’nin satıcılı devam etmesi yada Ripple ekosisteminden gelebilecek negatif haberler XRP’yi 0,4328 – 0,4136 ve 0,4022 dolara kadar düşürebilir. Dava sürecinin dikkatle takip edildiği Ripple’da neredeyse her zaman hareketlilik devam etmekte.

Ekran Resmi 2023 05 08 10.44.00

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner