Yükleniyor...

“Bitcoin’in Boğa Rallisi İçin 10 Bin Doların Üzerine Çıkması Gerekiyor”

Bitcoin Live baş stratejisti ve analisti Bob Loukas, boğa rallisi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

bitcoin 10 bin doların üzerine çıkmalı

Bitcoin Live baş stratejisti ve analisti Bob Loukas, boğa rallisi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Loukas, Bitcoin’in bir boğa hareketini onaylamak için hemen 10 bin 600 doların üzerine çıkması gerektiğini söyledi. Loukas ayrıca orta vadede işlerin Bitcoin için çok iyi göründüğüne inanıyor. Fakat yakın zamanda bir düzeltme olabileceğini ifade eden analist, fiyatın 8 bin 800 dolar ila 7 bin 800 dolar arasına düşebileceğini ifade ediyor.

Boğa Hareketini Teyitlemeli

Bob Loukas, Bitcoin fiyat beklentileri konusundaki iyimser düşüncelerini paylaşmak için Twitter’ı kullandı. Ona göre, Bitcoin dört yıllık döngünün başlamasıyla orta vadede ‘süper yükseliş’e hazır. Analist, bu eğilimin bir yıldan 1,5 yıla kadar sürebileceğini söylüyor. Ancak bu gerçekleşmeden önce, Bitcoin’in gelecek ay 8 bin 800 dolar – 7 bin 800 dolara kadar bir düşüş gösterebileceği konusunda uyardı. Bununla birlikte Loukas, başka bir seçenek olduğunu belirtiyor: Bitcoin 10 bin 600 dolar seviyesinin üzerinde kapanırsa, BTC’de boğa hareketi doğrulanacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner