Yükleniyor...

Bitcoin’in Hashrate’i Rekor Tazeledi: Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi Görüldü

BitInfoCharts'ın verilerine göre, Bitcoin'in 4.

Bitcoin Hashrate 1

BitInfoCharts’ın verilerine göre, Bitcoin’in 4. çeyrekteki kötü fiyat performansına rağmen, hesaplama gücü (hashrate) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 111.86 EH/s’ye ulaştı.

Hashrate

Son zamanlarda, madenci kapitülasyonu hakkında, büyük bir satışın geleceği, Bitcoin fiyatının yılın yeni düşük seviyelerine gerileyeceği gibi birçok korku, belirsizlik ve şüphe (FUD) vardı. 17 Aralık’ta Capriole’un dijital varlık yönetimi başkanı Charles Edwards, Bitcoin’in hashrate’inin tutarlı bir büyüme göstermedikçe kapitülasyonun durmayacağını iddia etti. Son dört gündür olan şey tam olarak bu oldu ve en büyük kripto para biriminin hashrate’i 86.87 EH/s’den 111.86 EH/s’ye çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Şimdi, Edwards, hashrate’in nihayet iyileştiğini ve bunun bir aydan biraz daha uzun süren en sonki “sığ” kapitülasyonun sonunun işareti olabileceğini belirtiyor. Tarihsel olarak, madenci kapitülasyonları daha fazla BTC istiflemek için en iyi dönemlerdir. Bir kişi bu kapitülasyonun sonunu Hash Ribbon göstergesinin yardımıyla tespit edebilir. Bitcoin’in hashreti’inin bir aylık SMA’sı iki aylık SMA’yı aştığında, genellikle büyük bir satın alma fırsatını temsil eder. Edwards, Noel Günü’nde böyle nadir bir olayın olabileceğini tahmin ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner