Yükleniyor...

Bitget, Sosyal Sorumluluk Projesi İçin Fon Taahhüt Etti

Bitget, Blockchain4Youth kurumsal sorumluluk projesi için 10 milyon dolar taahhüt etti.

Bitget Pazar Payi Artisiyla En Iyi Borsalar Arasina Girdi

Bitget, Blockchain4Youth kurumsal sorumluluk projesi için 10 milyon dolar taahhüt etti. 

Blockchain4Youth projesinin, Bitget Academy aracılığıyla kursalar vermesi ve Web3 konusunda üniversite derslerine ev sahipliği yapması planlanıyor. Blockchain4Youth bu ay içinde Tayvan, Vietnam ve Tayland’daki üniversitelerde Web3 üzerine düzenlenecek bir dizi ders ile başlayacak. 

Bitget Her Yıl 10 Milyon Dolar Ayıracak

Bitget, 4 Mayıs’ta yaptığı açıklamayla yeni kurumsal sosyal sorumluluk projesi için beş yıl boyunca 10 milyon dolar ayıracağını duyurdu. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Bitget yetkilisi: “Platform ayrıca genç girişimcilerin yenilikçi projelerini desteklemek için diğer önde gelen blockchain firmalarıyla iş birliği gerçekleştirecek ve en umut verici olanları belirlemek için U30 (30 yaş altı) hackathon’lara ev sahipliği yapacak” ifadelerini kullandı. 

Yeni girişimi için eğitimcilerle ortaklıklara açık olduğunu söyleyen Bitget, şu anda 100’den fazla ülkede 8 milyon kullanıcıya sahip. 

Benzer bir girişim olan Binance Charity, 2023 yılında 30.000’den fazla burs sağlama sözü verdi. Kuruluş, 2018’deki başlangıcından bu yana 32 Web3 sosyal projesine 23 milyon dolar taahhüt etti. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner