Yükleniyor...

Bitstamp Spark Token’i Destekleyebileceğini Duyurdu

Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp, Flare Network'un Spark AirDrop'unu destekleyeceğini belirtti.

bitstamp spark token destekliyor 1

Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp, Flare Network’un Spark AirDrop’unu destekleyeceğini belirtti. 12 Aralık’ta hesaplarında XRP bulunduran tüm Bitstamp müşterileri aynı miktarda Spark Token alacaklar.

Token dağıtımı, Flare Network ana ağının başlatılması ile birlikte gerçekleşecek ve tüm kullanıcılara dağıtılması biraz zaman alacak.

Bitstamp yaptığı açıklamada, Spark belirtecini listeleyeceğimiz anlamına gelmediğini unutmayın, şu anda Bitstamp’ta yeni varlık için değerlendirme sürecindeyiz diye belirtti.

Kripto para borsası ayrıca, Flare ve Spark AirDrop üzerinde durum tespiti yaptıklarını ve müşterilerine en doğru hizmeti verebilmek için 12 Aralık’tan önce harekete geçeceklerini belirtti.

Flare Network Nedir?

Flare Network, dijital varlıkların akıllı sözleşmelerde kullanılmasını mümkün kılarak çeşitli dijital varlıkların kullanılabilirliğini arttırmayı amaçlayan akıllı sözleşme platformu olarak dikkat çekiyor.

Spark Airdrop nedir, nasıl katılınır gibi sorularınızın cevaplarına buradaki yazımızdan detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner