Yükleniyor...

Bittrex, ABD Operasyonlarına Dair Açıklama Yaptı

Bittrex'in kurucu ortağı ve CEO'su Richie Lai bugün Bittrex ABD operasyonlarını kapatacaklarını açıkladı.

xmr dash zec bittrex

Bittrex’in kurucu ortağı ve CEO’su Richie Lai bugün Bittrex ABD operasyonlarını kapatacaklarını açıkladı.

Kripto para piyasası üzerindeki ABD baskısı devam ederken Bittrex kanadından ABD’deki operasyonlarına dair açıklama geldi. Şirketin kurucu ortağı ve aynı zamanda CEO’su olan Richie Lai açıklamayı yaptı.

Bittrex ABD Operasyonlarına Dair Açıklamalarda Bulundu

Bittrex‘in kurucu ortağı ve CEO’su Richie Lai bugün Bittrex ABD ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Devam eden düzenleyici belirsizliğin ve ABD düzenleyicilerinin yeniliği teşvik edecek ve Amerikan ekonomisini geliştirecek mantıklı politikalara ilgi göstermemesinin doğrudan bir sonucu olarak, Bittrex ABD, 30 Nisan’dan itibaren geçerli olmak üzere ABD operasyonlarını kapatma konusunda zor bir karar verdi ve ABD operasyonlarını kapatacak.  Tüm müşteri fonları güvendedir ve o tarihe kadar çekilebilir.”

abd turkiye yardim

CEO açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Üzücü gerçek şu ki, dünyanın dört bir yanındaki yargı bölgelerindeki politika yapıcılar ve düzenleyiciler, küresel ekonominin geleceğini şekillendirmek için dijital varlık borsalarıyla çalışırken, ABD’li meslektaşları, görünüşe göre sektörü söndürmeye ve denizaşırı ülkelere göndermeye kararlılar. Son dokuz yılda ABD’li müşterilerimizin ve ekibimizin desteği için gerçekten minnettarız. Kurucu ortaklarım ve ben, yalnızca ABD dışındaki müşterileri işleten ve onlara hizmet veren, dünya çapındaki müşterilerine piyasadaki en güvenli, en güvenli ve en uyumlu borsayı sağlayan Bittrex Global’i büyütmeye kararlıyız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner