Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Bittrex Tezgah Üstü (OTC) İşlemlerini Başlattı

Bittrex Tezgah Üstü (OTC) İşlemlerini Başlattı

ABONE OL:google-news

ABD merkezli kripto para borsası Bittrex, kripto para birimi yatırımcılarının bir takas yerine doğrudan doğruya anlaşmalar yapabilecekleri tezgah üstü ticaret (OTC) işlemlerini başlattı. Coindesk’e göre, OTC, 200 kripto para birimi için destek sağlayacak ve 250.000 doların üzerindeki işlemlerde fiyatlandırma garantisi sunacak.

OTC İşlemlerini Başlatan İlk Kripto Para Borsası Değil

Bittrex, OTC işlemleri sunan ilk şirket değil. Geçtiğimiz yılın sonunda, Coinbase, kurumsal yatırımcılar arasında büyük işlemlerin kolaylaştırılması için tezgah üstü işlemlerini sessizce başlattı. Bir OTC ticaretinde üçüncü taraf bulunmuyor. İşlemler doğrudan yatırımcı ile satıcı arasında gerçekleşiyor. Bu durumda Bittrex müşterileri arasındaki işlemleri yönlendirecek ve hizmet için bir komisyon ücreti alacak.

Nitekim, bu tür platformların oluşturulması ana akım benimseme ve her şey gibi görünebilir, ancak gerçekte OTC işlemleri yüksek değerli işlem hacimlerini korumak ve borsa tarafından maruz kalınan riski azaltmak için kullanılan köklü bir finansal işlem aracıdır. Bu nedenle, herhangi bir sıradan kripto para birimi yatırımcısının OTC ticaret hizmetlerini kullanması pek olası değildir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar