Yükleniyor...

BKEX, Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Kripto borsası BKEX, platform kullanıcılarının kara para akladığı gerekçesiyle para çekme işlemlerini durdurdu.

BKEX kripto

Kripto borsası BKEX, platform kullanıcılarının kara para akladığı gerekçesiyle para çekme işlemlerini durdurdu.

2023 yılı kripto sektörü açısından düzenleyici ve yaptırım gündeminin yoğun olduğu bir dönem oluyor. Son olarak kripto borsası BKEX, para çekme işlemlerini askıya aldı. Birçok yatırımcının şaşkına döndüğü bu duruma, borsadan şaşkınlık yaratan bir açıklama geldi.

BKEX, platform kullanıcılarının kara para akladığından şüpheleniyor. Para çekme işlemlerinin askıya alınması, bu gerekçeye bağlandı.

BKEX, Polis ile Birlikte Hareket Ediyor

Kripto borsası BKEX, platform kullanıcılarının kara para akladığını belirtti. Polis ile birlikte hareket ettiğini belirten borsa, para çekme işlemlerini durdurdu.

BKEX ekibinden yapılan açıklamaya göre, düzenleyici ekip ile ortak çalışılacak ve borsanın işleyişi tekrar eski haline getirilecek. Ancak borsa, süreçlerin ne zaman tamamlanacağı hakkında net bir bilgi vermedi.

Süreci şeffaf yürüteceğini aktaran ekip, kullanıcılarının haklarını mümkün olduğunca koruyacağının mesajını verdi. BKEX, borsasında kara para aklandığına yönelik işlemleri polise bildiriyor. Para çekme işlemlerini durduran borsa, polis ile gerekli delilleri birleştiriyor.

Kullanıcı güvenliği ve kara para konuları nedeniyle gündeme gelen bu olay, kripto topluluğunda şaşkınlık yarattı. 2018 yılında kurulan borsa, 450 milyon dolara yakın bir işlem hacmine sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner