Yükleniyor...

Blend’in Yükselişi Dikkat Çekti

Blur'un BFT kredi platformu olan Blend'in hacmen yükselişi dikkat çekti.

blur

Blur’un BFT kredi platformu olan Blend’in hacmen yükselişi dikkat çekti.

NFT kredi verici Blur’un bir kuruluşu olan Blend’in yükselişi piyasada dikkatleri üzerine topladı. Gelen veriler şirketin hacmini artırdığına işaret etti. Şirket hacme dair verileri Nansen’den aldı.

Blend, Blur Hacim Verilerindeki Yükselişi İnceliyor

Blur, geçen yılın Ekim ayından bu yana agresif bir teşvik programıyla hızla büyüyerek ticaret hacmine göre en iyi NFT pazarı haline gelmiştir. Blend’in popülaritesi, NFT kredi verenler ve borç alanlar arasında sağladığı hizmetlere katkıda bulunmaktadır.

veriii

Nansen raporuna göre, Blend’in hızlı büyümesi şaşırtıcı değil. Çünkü Blur, kripto-yerlileri ve NFT hayranları için biçilmiş kaftan bir NFT platformu. Ayrıca Blur, likiditeyi teşvik etmek için Blur token airdrop’ları ve listeleme puan sistemi gibi özellikler sunarak başarısına katkıda bulunduğu söylendi. Nansen, Blend’in 1.200 benzersiz borçlu ve 1.600 borç veren ile NFT kredi sağlama ve alma konusunda etkili olduğunu belirtmektedir.

NFT kredi sağlayıcısı Blend, Blur’un NFT kredi verme platformunda hızla büyüyor. Bir aydan kısa sürede toplam 123.500 ETH yaklaşık olarak 225 milyon dolar değerinde yaklaşık 16.000 kredi sağlamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner