Yükleniyor...

Block.One’daki Hazırlık EOS’un Fiyatını %15’den Fazla Artırdı!

Kripto para piyasası bir süredir yeşile bürünmüş durumda ve ilk on sırada yer alan kripto para birimlerindeki yükseliş dikkat çekiyor.

Block.one EOS

Kripto para piyasası bir süredir yeşile bürünmüş durumda ve ilk on sırada yer alan kripto para birimlerindeki yükseliş dikkat çekiyor.

Piyasa değeri bakımından ilk on içinde yer alan EOS, son 24 saatte en yüksek oranda artış gösteren kripto para birimi. EOS fiyatındaki dalgalanma kripto para biriminin ana şirketinin yakında yapacağı bir duyurudan kaynaklanıyor.

Block.One’un 1 Haziran Planı

Block.one EOS Fiyatı

Bir süre önce EOS’un ana şirketinin hisselerinin bir kısmını geri almaya başladığı bildirilmişti. Mike Novogratz, Block.One’daki hisselerini yüzde 123 yatırım getirisi ile 71.2 milyon dolara şirkete geri satan isimlerdendi. Hisselerini Block.One’a satan veya satacak diğer kişilerin veya şirketlerin isimleri ise açıklanmadı.

Block.One’un hisselerini geri topluyor olması gelecekteki projelerinde oldukça emin olduğu anlamına geliyor. Nitekim hisselerin geri alınmasının nedeni ortaya çıktı. Şirket, 1 Haziran’da bir etkinlik düzenleyececeğini duyurdu.

Block.One’un yeni edindiği ticari marka MEOS ile kripto devinin sosyal ağ kurmaya hazırlandığını gösteriyor. 1 Haziran’da yapılacak olan duyuruyla ilgili paylaşılan görsel yatırımcılar arasında büyük bir heyecana neden oldu ve EOS fiyatı güçlü bir şekilde yükselmeye başladı. Haberi hazırladığımız sırada EOS fiyatı son 24 saatte yüzde 15’den fazla artmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner