Yükleniyor...

BlockFi CEO’su: İnsanlar Bitcoin’i (BTC) Harcamak için Almıyor

Kripto para kredi girişimi BlockFi'nin CEO'su Zac Prince, CNBC'nin "Squawk on the Street"e verdiği röportajda, Bitcoin'in kimlik sorunuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

BlockFi CEO Zac Prince

Kripto para kredi girişimi BlockFi’nin CEO’su Zac Prince, CNBC’nin “Squawk on the Street”e verdiği röportajda, Bitcoin’in kimlik sorunuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Prince, insanların en büyük kripto para birimini harcamak için satın almadıklarını, bunun yerine onu bir yatırım aracı olarak gördüklerini söyledi. Prince, “ABD’deki çoğu insan bunu [BTC] satın almıyor çünkü harcamak istiyorlar. Satın alıyorlar, çünkü fiyatı yükseliyor.” dedi.

BlockFi CEO’su, BTC’nin 2010’ların en iyi performans gösteren varlığı olduğu gerçeğine dikkat çekti. Prince’ın da değindiği gibi, önceki on yılın başında en büyük kripto para birimine 1 dolar yatırım yapan bir kişinin yatırımı on yıl içinde 90.000 dolara kadar çıktı.

Kripto para kredi girişimi BlockFi, 13 Şubat’ta Valar Ventures öncülüğünde B Serisi fonlama turunda 30 milyon dolar yatırım almıştı. Firma, aldığı yatırımla yıl sonuna kadar çalışan sayısı 150’e çıkarmayı planlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner