Anasayfa Bitcoin (BTC) BlockFi CEO'su: İnsanlar Bitcoin'i (BTC) Harcamak için Almıyor

BlockFi CEO’su: İnsanlar Bitcoin’i (BTC) Harcamak için Almıyor

Kripto para kredi girişimi BlockFi’nin CEO’su Zac Prince, CNBC’nin “Squawk on the Street”e verdiği röportajda, Bitcoin’in kimlik sorunuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Prince, insanların en büyük kripto para birimini harcamak için satın almadıklarını, bunun yerine onu bir yatırım aracı olarak gördüklerini söyledi. Prince, “ABD’deki çoğu insan bunu [BTC] satın almıyor çünkü harcamak istiyorlar. Satın alıyorlar, çünkü fiyatı yükseliyor.” dedi.

BlockFi CEO’su, BTC’nin 2010’ların en iyi performans gösteren varlığı olduğu gerçeğine dikkat çekti. Prince’ın da değindiği gibi, önceki on yılın başında en büyük kripto para birimine 1 dolar yatırım yapan bir kişinin yatırımı on yıl içinde 90.000 dolara kadar çıktı.

Kripto para kredi girişimi BlockFi, 13 Şubat’ta Valar Ventures öncülüğünde B Serisi fonlama turunda 30 milyon dolar yatırım almıştı. Firma, aldığı yatırımla yıl sonuna kadar çalışan sayısı 150’e çıkarmayı planlıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynaku.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

771BeğenenlerBeğen
177TakipçilerTakip Et
12,207TakipçilerTakip Et
68AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!Türkiye’nin en hızlı büyüyen kripto para haber sitesi Coinkolik'ten kripto para dünyasındaki güncel haberleri günlük alın.

*Gizliliğinize saygı duyuyor, spam yapmayacağımıza söz veriyoruz.

Gizlilik Politikası