Yükleniyor...

Blur, Yaptığı Airdrop ile Yoğun İlgi Gördü!

NFT platformu Blur'ın token'ı BLUR, gerçekleştirdiği airdrop sonrası 500 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı.

BLUR airdrop

NFT platformu Blur’ın token’ı BLUR, gerçekleştirdiği airdrop sonrası 500 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı.

Blur, yaptığı airdrop ile kripto yatırımcılarının dikkatini çekti. Airdrop, genel anlamda kripto para birimini ücretsiz şekilde cüzdan adreslerinde dağıtarak yatırımcı çekmeyi hedefler. BLUR token’ları, Blur pazarında bulunan kullanıcılara Airdrop şeklinde gönderildi. Airdrop miktarı ise, kullanıcıların pazar alanındaki gerçekleştirmiş olduğu aktifliğe göre değişiklik gösterdi. Etherscan’dan araştırıldığı üzere, 25 BLUR‘dan yüz binlerce BLUR‘a kadar Airdop elde edildiği görülüyor.

BLUR Cüzdan Sayısı Giderek Artıyor!

Blockchain’den alınan veriler ışığında, bugün itibariye 33.000’den fazla BLUR cüzdanının aktif olduğu, ve bu BLUR cüzdanlarının çoğunluğunun diğer cüzdanlara aktarılmadan Airdrop ile elde edildiğini gösteriyor.

Yatırımcıların bir kısmı Airdrop’tan elde ettiği BLUR’ları toplu şekilde sattı. BLUR, başlangıç olarak Coinbase borsasında 1 dolar fiyatla listelendi. Yaşanan volatil hareketlerden sonra BLUR’da 48 cent‘e kadar düşüş görüldü. Bugün itibariyle BLUR işlemleri tarafında alıcılar ağır basarak, BLUR fiyatını 72 cent‘e kadar yükseltti.

CoinGecko’dan alınan veriler ışığında Kucoin, OKX, Uniswap gibi borsalarda 530 milyon doların üzerinde BLUR işlem hacmi olduğu görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner