Yükleniyor...

BNB’ye Launchpool dopingi: Fiyat yeni bir ivme yakaladı!

Geçtiğimiz günlerde yeni Launchpool'u NFP'yi duyuran Binance, BNB fiyatında hacimli bir artışı getirdi.

bnb balinasi

Geçtiğimiz günlerde yeni Launchpool’u NFP’yi duyuran Binance, BNB fiyatında hacimli bir artışı getirdi.

Launchpool faaliyetleriyle BNB fiyatına ivme katmaya devam eden Binance, NFP duyurusuyla borsa kullanıcılarını heyecanlandırdı. Yakın zamandaki Launchpool’ların sert yükselişlerinden kaynaklı olarak sıradaki projelere yönelen kullanıcılar, BNB stake etmeye devam ediyor. BNB’ler stake edildikçe parite üzerindeki satış baskısı bir miktar da olsa azaldı. Böylelikle önü açılan borsanın yerel token’ı gaza basarak etkili bir yükseliş yaşadı.

Haber etkisiyle harete koyuldu!

Binance’in Launchpool duyurusuyla beraber yukarı yönlü patlama yapan BNB 300 dolara iyice yaklaştı. Kritik direnç seviyesini bu haberle aşmayı başaran borsanın token’ı kısa-orta vadeli fiyat yapısını pozitife çevirdi. Güncel duruma bakıldığında 294,8 dolar olan BNB, Launchpool gelişmeleri, borsaya dair olumlu haberler veya BTC’nin yukarı yönlü fiyatlamasıyla daha da artış sergileyebilir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 316,8 – 348,7 – 379,6 – 414,5 ve 451,2 dolar hedeflenebilir.

Borsaya dair çeşitli fudların ortaya atılması, BTC’nin 40.000 dolar altına sarkması veya düzenleyicilerin Binance üzerinde baskı kurması gibi unsurlar, doğal olarak BNB’de satış dalgası yaratacaktır. Böyle bir senaryoda ise ilk olarak yıllık açılış fiyatınd bir gevşeme görülebilir. Daha sonrasında ise 220,5 – 203,8 dolara kadar düşüşler takip edilebilir.

Ekran Resmi 2023 12 27 10.42.05

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner