Yükleniyor...

Borç Verme Havuzu Maple, Yeni Hizmetini Duyurdu

Borç verme havuzu Maple CEO'su açıklamalarında havuzu büyüteceklerini ve hizmetlerini genişleteceklerini açıkladı.

TinyTap fon topladı

Borç verme havuzu Maple CEO’su açıklamalarında havuzu büyüteceklerini ve hizmetlerini genişleteceklerini açıkladı.

Kripto para piyasası 2022’nin zorluklarının üstesinden gelmeye devam ediyor. 2022’de yaşanan ayı piyasası dinamikleri sektör oyuncularını zora soksa da yatırımlara devam ediliyor.

Maple Finance’in Duyurusunun Ardından Token’ı Yükselişe Geçti

Maple Finance, blockchain tabanlı bir kripto borç verme protokolüdür. Şirket CEO’su Sidney Powell, platformun ABD Hazine tahvillerine yatırım yapan bir borç verme havuzu başlatmaya hazırlandığını duyurdu. Bu havuz, ABD dışında yerleşik akredite yatırımcıların ve kurumsal hazinelerin ABD Hazine tahvillerine yatırım yapmasına izin verecek.

kripto yukselis op

Ayrıca Powell, Maple‘ın bu yıl içinde yeni token’lar ve yerel token’ı MPL için fayda hakkında bir topluluk oylaması düzenlemeyi planladığını da belirtti. MPL token’ı, topluluk çağrısı öncesinde yüzde 23 artış kaydetti.

Maple Finance, kripto kredileri alanında felaket bir yıldan sonra toparlanıyor. FTX borsasının Kasım ayındaki ani çöküşünün ardından Maple, likidite sağlayıcıları için ağır kayıplara neden olan 36 milyon dolarlık kredi temerrüdü yaşadı. Bu olayın ardından, Maple, platformunun yükseltilmiş bir sürümünü piyasaya sürdü ve geçen ay vergi alacakları borç verme havuzu başlattı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner