Yükleniyor...

Boson Protocol, NFT Platformunu Yeniledi

Boson Protocol, kullanılabilir NFT platformunun yenilenmiş bir versiyonunu piyasaya çıkardığını duyurdu.

Boson Protocol NFT Platformunu Yeniledi

Boson Protocol, kullanılabilir NFT platformunun yenilenmiş bir versiyonunu piyasaya çıkardığını duyurdu.

Fiziksel ürünleri, Web3 entegrasyonu ile birlikte sanal dünyada satmayı amaçlayan Boson, sektöre yönelik geliştirmelerini sürdürüyor. NFT ürünlerini kullanarak, dijital varlıkları fiziksel bir ürünmüş gibi sunan platform, kripto yatırımcılarına yeni özellikler sunmaya çalışıyor. Alıcılar ile satıcılar arasındaki iletişimi sağlamak için ortaya çıkan proje, Ethereum ağında hizmet veriyor. Popüler proje, son olarak güncellenmiş NFT platformunu duyurdu.

Boson Protocol, NFT Alanında İlgi Çekiyor

NFT sektörünü, geleneksel yaşam ile entegre etmeyi amaçlayan Boson Protocol, çıkardığı son güncelleme ile birlikte okları üzerine çekti.

Popüler proje, güncellemesini Londra’da bir etkinlikte duyurdu. Yeni platform, insanların belirli bir süre içinde yakılabilen ve ana ürün olarak kullanılabilecek NFT‘leri satmalarına olanak tanıyacak.

Ortaya atılan bu fikir ile birlikte kullanıcılar, akıllı sözleşmeler ile desteklenen ürünleri, fiziksel haline gerçekten sahip olmadan takas edebilecek. Yani platform, şarap almak isteyen bir kullanıcının NFT kullanmasına olanak tanıyacak.

Platformun önceliği lüks ürünler olacak şekilde belirlendi. Boson Protocol’ün kurucu ortağı Justin Banon, lüks şarap ve lüks viskiyi simgeleştiren bir dizi projeye sahip olduklarını dile getirdi. Banon, konuşmasının devamında şunları söyledi;

“Birisi, viski olgunlaşana kadar 5 veya 10 yıl boyunca elinde tutabileceği ve takas edebileceği yakılabilir bir NFT alacak. Bu tür ürünlerin lüks viski için bir emtia piyasası yaratacağını düşünüyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner