Yükleniyor...

Bu 5 altcoin boğaya göz kırptı: BTC’ye rağmen yükselişteler!

Bitcoin'in (BTC) 57 bin dolar bandında seyretmesiyle toparlanma sinyali veren altcoin'lerden en çok hangileri ön plana çıktı?

kripto analisti yükseliş

Bitcoin’in (BTC) 57 bin dolar bandında seyretmesiyle toparlanma sinyali veren altcoin’lerden en çok hangileri ön plana çıktı?

Spot BTC ETF‘lerinde yaşanan çıkışlar, jeopolitik problemlerin devam etmesi ve FED’in sıkı faiz politikası, kripto paraları sallamaya devam ediyor. Günlerdir düşüş eğiliminde olan altcoin’ler, BTC‘deki gidişata rağmen zaman zaman yukarı yönlü ataklar yapabiliyor. Peki son 24 saatte en çok hangi altcoin’ler yükseliş yaşayarak yatırımcısını sevindirdi?

RWA BOGA 1

1- Axelar (AXL)

2024’ün potansiyelleri projelerinden biri olarak gösterilen Axelar (AXL) son 24 saatte yüzde 8 artarak listenin ilk sırasına oturdu. BTC’nin düşüşüyle sarsılmıştı. Ancak daha sonrasında gaza basan AXL, kısa vadede pozitif bir görünüm çizdi. AXL yatırımcıları bundan sonraki fiyat harekelerini merakla takip ediyor.

axl altcoin kripto

2- Optimism (OP)

Katman-2 altcoin’lerinin popüler ismi Optimism (OP) yükseliş eğilimi göstererek hem trend hem de parite açısından umut verdi. Son 24 saatte yüzde 6 artış kaydeden OP, listeye ikinci sıradan dahil oldu. Popüler altcoin, 2,50 doların üzerinde kalması halinde daha da volatil hareketler sergileyebilir.

altcoin kripto op

3- Polkadot (DOT)

Diğer altcoin’lere oranla arka planda kalan Polkadot (DOT) sonunda yükselişe dair sinyal verdi. Son 24 saatte yüzde 5 artış yaşayan DOT, listede üçüncü sıranın sahibi oldu. DOT yatırımcıları, ekosistemden gelebilecek haberlere göre hareket edecek gibi duruyor.

dot altcoin kripto

4- dogwifhat (WIF)

Solana ekosisteminin popüler memecoin’i dogwifhat (WIF) son 24 saatte yüzde 4 artış göstererek listenin dördüncü sırasına oturdu. Memecoin çılgınlığının sürmesi halinde WIF’ten beklentiler artabilir.

dogwifhat altcoin kripto1

5- EOS (EOS)

Uzun bir süredir arka planda kalan EOS (EOS) son fiyat hamlesityle herkesi şaşırttı. Son 24 saatte yüzde yükseliş kaydeden EOS, altcoin piyasasının büyük bir kısmına fark attı. Fakat EOS yatırımcıları bu gelişmeden tam olarak tatmin olmuş değil.

eos altocin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner