Yükleniyor...

Bu 5 altcoin düşüşe aldırış etmedi: Çok güçlüler!

Bitcoin'in (BTC) 68 bin dolara gerilemesine rağmen hangi altcoin'ler yükselişe geçerek ilgi topladı.

altcoin boğa

Bitcoin’in (BTC) 68 bin dolara gerilemesine rağmen hangi altcoin’ler yükselişe geçerek ilgi topladı.

71.000 doları aşamadıktan sonra satış görmeye başlayan Bitcoin, altcoin’leri yıkıp geçti. Pek çok altcoin yüzde 10’dan fazla değer kaybederek yatırımcısını üzdü. Fakat birkaç isim, piyasanın bu hareketine aldırış etmeden yükselişe geçti. Peki son 24 saatte hangi altcoin’ler ön plana çıktı?

boga altcoin

1- Akash Network (AKT)

Bulut hizmet sağlayıcısı alanın lideri ismi AKT, son 24 saatte yüzde 11 artış gösterek BTC’deki düşüşe meydan okudu. Boğa sezonuna oldukça güçlü hazırlanan AKT, son fiyat hareketiyle yatırımcılarına güven verdi. Piyasanın toparlaması halinde AKT hacmi artabilir.

akt coin boga kripto

2- Gnosis (GNO)

Gem olarak nitelendirilen GNO, son 24 saatte yüzde 9,30 artış kaydetti. Piyasa değeri açısından listedeki diğer altcoin’lere oranla alt seviyelerde olan GNO, yavaş yavaş adından söz ettirmeye başlamış gibi duruyor.

gno gnosis altcoin kripto

3- Injective (INJ)

2023’ün son çeyreğine damga vuran INJ, 25 doların üzerine attıktan sonra tekrardan yükseliş ivmesi yakaladı. Son 24 saatte yüzde 8,40 artan popüler altcoin, listeye üçüncü sıradan dahil oldu. Injective ekosisteminin öne çıkması halinde INJ’deki yukarı yönlü hareketin devamı beklenebilir.

INJ injective kripto

4- Flare (FLR)

Volatil fiyat hareketleriyle tanınan FLR, son 24 saatte yüzede 6,70 artış gösterdi. Piyasaya ters fiyatlamasıyla dikkatleri çeken FLR, kritik bir direncin üstüne atmasıyla birlikte üst seviyelere göz dikti. FLR yatırımcısı bundan sonraki fiyat hareketlerini merakla bekliyor.

flare altcoin kripto yukselis

5- Oasis (ROSE)

2021 boğasındaki sert hareketleriyle ün yapan ROSE, son 24 saatte yüzde 4,50 yükseliş yaşadı. BTC ve ETH’nin sarsılmasına rağmen yükselmeyi bilen ROSE, önümüzdeki altcoin boğası için umutları artırdı.

rose altcoin kripto

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner