Yükleniyor...

Bu 5 altcoin’de iştah artıyor: Boğa sezonuna sinyal verdiler!

Bitcoin'in (BTC) 70 bin dolarda seyretmesinden güç bularak yükselişe geçen altcoin'lerde hangi isimler ön plana çıktı?

altcoin boga kripto 8mayıs

Bitcoin’in (BTC) 70 bin dolarda seyretmesinden güç bularak yükselişe geçen altcoin’lerde hangi isimler ön plana çıktı?

Ethereum spot ETF‘lerinin onayla ihtimalinin artmasıyla rüzgarı arkasına altcoin’ler, yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. Pozitif haber akışı eşliğinde yükseliş ivmesi yakalayan altcoin’ler, boğa sezonuna yeşil ışık yaktı. Peki son 24 saatte en çok hangi projelerde artış gözlemlendi?

memecoin yükseliş

1- Bittensor (TAO)

NVIDIA’nın kazanç raporunu açıklamasıyla beraber atağa kalkan TAO, son 24 saatte yüzde 9,50 artış göstererek zirveye yerleşti. Yapay zeka kategorisinin önde gelen ismi TAO, bu gelişmeyle 450 doların üzerine attı. Yapay zeka trendinin devam etmesi halinde TAO’daki yükseliş ivmesi sürebilir.

tao altcoin kripto

2- Pepe (PEPE)

Memecoin kategorisinin şu anki yıldızı PEPE, son 24 saatte yüzde 6,20 artış kaydetti. BTC ve ETH’nin toparlamasına hızlı bir şekilde cevap veren memecoin, hem yatırımcı kitlesinin yüzünü güldürdü hem de memecoin furyasına dair güven verdi.

pepe altcoin kripto 23mayis

3- Kaspa (KAS)

2023’ün son zamanlarına damga vuran Kaspa, yeniden bir yükseliş ivmesi yakaladı. Son 24 saatte yüzde 5,80’lik bir performans gösteren KAS, listeye üçüncü sıradan dahil oldu. Kaspa ekosisteminin gelişme gösterdiği bir senaryoda paritede daha şiddetli hareketler gözlemlenebilir.

kaspa kas coin kripto

4- dogwifhat (WIF)

Solana ekosisteminin en popüler memecoin’lerinden WIF, son 24 saatte yüzde 5,50 artış yaşadı. Yalnızca Solana ekosistemindeki memecoin’lere değil, kategorinin büyük bir kısmına fark atan WIF, bu boğa sezonunda kendinden sık sık söz ettirecek gibi görünüyor.

WIF kripto

5- JasmyCoin (JASMY)

Geçmiş boğa sezonlarda sert yükselişleriyle ün yapan JASMY, tekrardan gündeme geldi. Son 24 saatte yüzde 5,30 yükseliş kaydeden JASMY, listenin beşinci sırasına oturdu.

jasmy kripto

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner