Yükleniyor...

Bu Altcoin Sadece Bir Ay İçinde %6200 Yaptı! Analiste Göre Bu Daha Başlangıç!

Kripto para stratejisti ve trader Josh Rager, bir aydan kısa bir süre içinde yaklaşık %6.

Bu Yeni Olusturulan Altcoin Bir Ay Icinde 6.200 Artis Gosterdi

Kripto para stratejisti ve trader Josh Rager, bir aydan kısa bir süre içinde yaklaşık %6.200 oranında fırlayan yeni bir kripto token’ını topluluğun dikkatine sundu.

Rager, Twitter’daki takipçilerine Shroom.Finance’ın (SHROOM) önümüzdeki 30 gün içinde ikiye katlandığını söyledi.

“SHROOM şu anda 0,01 $ civarında ve MEME bir ayda 30 $’dan 1600 $’ a çıkabiliyorsa; Shroom oyun, DeFi ve NFT’ler arasında köprü kurarken mevcut fiyattan 0,50 $ ve üzerine çıkamaması için hiçbir neden yok.”

Shroom Oyun Sektörüne Yeni Bir Soluk Getiriyor

Web sitesine göre Shroom.Finance, Sushiswap protokolünün bir çatalı. Yeni kripto para varlığı, 10 milyar dolarlık oyun içi varlık endüstrisinde uzmanlaşmış, topluluğa ait DEX’ler (merkeziyetsiz borsalar) oluşturmayı amaçlıyor.

“Değiştirilebilir ve değiştirilemez oyun içi varlıkların, merkeziyetsiz bir tarzda serbestçe ticaret yaptığı bir gelecek öngörüyoruz ve bu noktadan bir oyuncular topluluğu oluşturmak için buradayız.”

Rager, SHROOM için olası bir yükseliş katalizörü olarak eşsiz token’lar (non-fungible tokens- NFT’ler), hakkında yaygın olarak konuşulan trende işaret ediyor.

“NFT’lerin 2020’nin şu ana kadar gördüğü en sıcak trendlerden biri olduğunu varsayalım.

Shroom Finance ekibi, oyun içi varlık ticareti ve para basımı için merkeziyetsiz bir finans ekosistemi oluşturuyor. Bu, NFT’leri (ERC-721, ERC-1155) ve ERC-20 token standartlarını içeriyor.

Uzun vadede SHROOM’da gerçekten yükseliş görüyorum.”

Trader ayrıca Shroom.Finance’in yeni DEX’in SHROOM sahiplerinin getiri çiftçiliği yoluyla katılmalarına ve gelir elde etmelerine izin vereceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner