Yükleniyor...

Bu Altcoin Sessiz Sedasız %95’den Fazla Değer Kazandı!

Kullanıcı dostu blockchain deneyimini milyonlara ulaştıran ve kurumsal düzeyde hizmet merkezli bir platform olan Kakao’nun küresel blockchain projesi Klaytn'ın coin'i sessiz sedasız ilerleyerek, yüzde 95'den fazla değer kazandı.

Altcoin Klaytn KLAY

Kullanıcı dostu blockchain deneyimini milyonlara ulaştıran ve kurumsal düzeyde hizmet merkezli bir platform olan Kakao’nun küresel blockchain projesi Klaytn’ın coin’i sessiz sedasız ilerleyerek, yüzde 95’den fazla değer kazandı.

Etkin hibrit tasarım ile hem halka açık blockchain (merkeziyetsiz veri ve kontrol, dağıtık yönetim) hem de özel blockchain’in (düşük gecikme süresi, yüksek ölçeklenebilirlik) en iyi özelliklerini birleştiren platformun coin’i KLAY, CoinMarketCap’in verilerine göre ABD Doları karşısında son 24 saate yüzde 95,92 yükseldi.

Sadece 7 ticaret platformunda işlem gören altcoin’in bu yükselişi toplulukta merak uyandırırken, Türkiye’deki kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden ErkanG, gelişmeyi takipçileriyle “borsada listelenme haberi mi var” diyerek paylaştı.

Dünya çapında çok saygın markaların katılımıyla güvence altına alınan Klaytn, sağlam bir merkeziyetsiz güven sisteminin üstünde güvenilir bir çalışma platformu oluşturmak için bu markalarla birlikte çalışıyor. Öte yandan platform, şu anda işletmelerin ve girişimcilerin blockchain teknolojisini kullanarak değer elde etmelerini sağlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner