Yükleniyor...

Bu Altcoin Son 24 Saatte %40 Oranında Yükseldi!

TitanSwap (TITAN), son 24 saatte %40 oranında yükseliş yaşadı.

titanswap

TitanSwap (TITAN), son 24 saatte %40 oranında yükseliş yaşadı. Yazının yazıldığı sırada 7.96 dolardan işlem gören token, son 1 haftada ise yaklaşık %150 oranında arttı.

Ekran Resmi 2021 07 04 14.36.13

TITAN, son 24 saatteki yükselişi nedeniyle dikkat çekti. Kripto para birimi Coingecko’da son 24 saatte en çok yükselen ilk 100 kripto para birimi arasında birinci sırada yer alıyor. TITAN şu anda Huobi, Bithumb Global, Uniswap ve CoinTiger’da alım satıma açık.

TitanSwap (TITAN) Nedir?

Ethereum (ETH) ağında çalışan TitanSwap, farklı dijital varlık kategorileri için optimum likidite çözümleri sunan blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir finans sistemidir. Yalnızca kullanıcı merkezli merkezi olmayan bir borsa sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sipariş akıllı yönlendirmesini destekleyen toplu bir likidite havuzu görevi görür.

AMM’ye dayalı otomatik emir mekanizması, emirler yürütme fiyatına ulaştıklarında otomatik olarak sıra emrinde yürütülecek şekilde ayarlanabilmektedir. AMM fiyat oluşum mekanizmasını geliştirmek için arbitrajcılara otomatik araçlar sağlar. TITAN, TITAN DAO’nun yönetim token’ıdır ve teklife ve oy haklarına sahip olmak, toplu olarak TITAN’ın geleceğini belirleyecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner