Yükleniyor...

Bu Analiste Göre XRP Yüzde 175 Yapabilir!

XRP için 2019 tam bir felaket oldu ve en büyük altcoin'lerden XRP yıl içinde ciddi değer kayıpları yaşadı.

Ripple XRP 1

XRP için 2019 tam bir felaket oldu ve en büyük altcoin’lerden XRP yıl içinde ciddi değer kayıpları yaşadı. Öyle ki boğaların yıllardır savunduğu 0,20 desteği kırıldı ve böylece son 2 yılın en düşük seviyesi 0,19 dolarla görüldü. Bunun sonucunda XRP yatırımcıları büyük bir hayal kırıklığı yaşadılar ancak 2020 farklı bir yıl olabilir.

XRP, 2020’nin 2019’dan farklı olacağının sinyallerini daha yılın ilk gününde verdi. Ripple’ın 200 milyondan fazla XRP’yi emanet cüzdanından çıkarmasına rağmen XRP değerini korumayı başardı. Kripto para biriminin değerini koruması pek çok trader’ın short emrini iptal etmesine neden oldu.

XRP’nin güçlü kalması bazı analistlerin kripto para birimine olan güvenini de tazeledi. Tutarlı tahminleri ile bilinen Twitter’daki Crypto Michaël, XRP’nin yüzde 175’lik yükseliş potansiyeline sahip olduğunu ileri sürdü. XRP’deki düşüş trendinin artık bozulmaya yakın olduğunu belirten analist, geçmiş XRP grafiklerinden örnekler verdi ve ”Uzun süredir devam eden dev düşüş trendi artık bozulmaya hazır. Geçmiş grafiklerde de buna şahit olduk. Bu noktadan başlayan bir bozuma XRP’nin 0,48 dolar seviyelerine kadar çıkmasıyla sonuçlanabilir. Bu da XRP için yüzde 175 artış potansiye anlamına geliyor.” ifadelerini kullandı.

XRP her ne kadar 2020’ye güçlü ve istikrarlı bir başlangıç yapmış olsa da bu ayıların kripto para birimi üzerindeki olanlarının nihayete ulaştığı anlamına geliyor. Eğer ki XRP yeni bir satış baskısıyla daha karşılaşacak olursa tarihsel destek seviyesi olan 0,14 dolara kadar gerileyebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner