Yükleniyor...

Bu Ay Takip Edilmesi Gereken 5 Altcoin

Popüler analist Michael van de Poppe (Crypto Michael), bugün bir video paylaşarak; Ağustos ayında takip edilmesi gereken 5 altcoin’i açıkladı.

takip edilmesi gereken 5 altcoin

Popüler analist Michael van de Poppe (Crypto Michael), bugün bir video paylaşarak; Ağustos ayında takip edilmesi gereken 5 altcoin’i açıkladı.

Bilindiği üzere son birkaç haftadır altcoin piyasasında ciddi bir canlanma var. Yatırımcılar da bunu fırsat bilerek, altcoin’lere yönelmek için araştırmalar yapıyor. Peki Crypto Michael’in paylaştığı altcoin’ler neler?

Celer Network

Celer Network, CoinMarketCap verilerine göre şu an piyasada 188. sırada yer alıyor. Kripto para birimi kendisini ‘zincir dışı ölçekleme teknikleri ve teşvik uyumlu kripto ekonomi ile internet ölçeğinde hızlı, kullanımı kolay, düşük maliyetli ve güvenli blockchain uygulamaları oluşturmak için katman-2 ölçeklendirme platformu’ olarak tanımlıyor.

Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0,007292 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi son 24 saatte yatırımcısına %7 oranında kazanç sağladı.

LTO Network (LTO)

LTO Network, piyasada 312. Sırada yer alıyor. LTO Network, İşletmeler Arası işlevsellikler sunan karma bir blockchain platformu olarak tanımlanıyor. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0,086438 dolardan işlem görüyordu. LTO son 24 saatte %17.39 oranında yükseliş yakaldı.

QLC Chain

Crypto Michael’in dikkat edilmesi gereken olarak nitelendirdiği bir diğer kripto para birimi ise QLC Chain. QLC Chain, Hizmet Olarak Ağ / Network-as-a-Service (NaaS) için yeni nesil halka açık zincir olmayı hedefliyor. Kendini, gömülü telekom hizmeti yeteneklerine sahip çok boyutlu blok kafes yapılı bir defter olarak tanımlıyor. 523. sırada bulunan kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0,031466 dolardan işlem görüyordu.

Ankr

153. sırada yer alan Ankr, cihazlarda ve veri merkezlerinde bilgi işlem kaynaklarından yararlanmayı kendisine hedef olarak belirleyen bir platform. Ankr, son 24 saat içerisinde yüzde 16 civarında artış yaşayarak 0,006908 dolardan işlem görmeye başladı. Kripto para birimi hakkında konuşan analist, Ankr’ın daha da yükseleceğini dile getirdi.

DMM: Governance (DMG)

DMG, son 24 saatte yüzde 3 oranında artış yaşadı. Kripto para birimi piyasada 2109. Sırada yer alıyor. DeFi Para Piyasası (DMM), zincirde temsil edilen gerçek dünya varlıklarının da desteğiyle herkese para birimi üzerinden faiz kazanma yetkisi veriyor. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 1.28 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner