Yükleniyor...

ChainLink (LINK) Yakında 10 Dolar Seviyesini Aşacak mı?

ChainLink (LINK), başlangıçta bir düzeltmeye işaret eden tüm gelişmelere rağmen yükseliş yolunda devam ediyor.

chainlink yakında 10 doları görecek mi ink

ChainLink (LINK), başlangıçta bir düzeltmeye işaret eden tüm gelişmelere rağmen yükseliş yolunda devam ediyor. Artış, kötü niyetli ChainLink raporunun yazarlarını eleştiren LINK taraftarlarına atfedildi.

Temmuz ortasında, kripto para yatırımcıları, Bitcoin 10 bin doları geçmeden önce ChainLink’in (LINK) 10 dolar seviyesini kırıp kırmayacağını soran bir ankete yanıt verdiler. Anket sonuçlandığında, ankete katılanların %67’si LINK’in, Bitcoin’den daha önce yükselişe geçeceğine inanıyordu.

Ayrıca, tweet’ten birkaç gün sonra, ChainLink (LINK) önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,92 dolara ulaştı. Sonrasında ise 5 dolara kadar düşmesine neden olabilecek bir düzeltme başlamaya hazır görünüyordu. Ancak, ChainLink’in yükseliş ivmesi, LINK taraftarları, ChainLink’in 0,07 dolar değerinde olması gerektiğini ifade eden kötü niyetli raporun yazarlarını tasfiye etme teklifinde birleşmesinden sonra yeniden canlandı. LINK’i pompalama kampanyası başladığından beri, dijital varlık 6,50 dolar seviyesinden tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 9,98 dolara yükseldi.

Bu değer, Cane Island Alternative Advisors’dan Timothy Peterson tarafından sunulan anketin katılımcıları tarafından tahmin edilen 10 dolarlık LINK değerinden sadece 2 sent aşağıda.

LINK denizcileri (LINK Marines) olarak da bilinen LINK yatırımcıları, ChainLink’in son fiyat hareketleriyle beraber 10 doların yakında kırılacağına inanıyor. Dahası, birçok kişi dijital varlığın yukarı doğru ilerlemeye devam edeceğine inanıyor.

Grafik Ne Diyor?

link ağustos

Günlük LINK / USDT grafiğine hızlı bir bakış, dijital varlığın 5 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek değeri belirlendiğinden bu yana ikinci kez 10 dolar seviyesini kırmaya çalıştığını ortaya koyuyor.

Alanında uzman analist Crypto Michael, LINK fiyatında sonraki hedefin 10.50 dolar olabileceğini ifade ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner