Yükleniyor...

Cardano (ADA) Büyük Kripto Para Borsası Bitfinex’te Listelenecek

Cardano Vakfının yaptığı açıklamaya göre ADA, nihayet büyük küresel borsa olan Bitfinex'te listelenecek.

agreement

Cardano Vakfının yaptığı açıklamaya göre ADA, nihayet büyük küresel borsa olan Bitfinex’te listelenecek.

Cardano ekibi bu haberi Twitter hesaplarında duyurdu.

https://twitter.com/CardanoStiftung/status/1291315579136225282

ADA/USD Ticareti Başlıyor

ADA tabanlı çiftlerin bugün yani 6 Ağustos’ta başlayacağı bildirildi. ADA, ticaret hayatına üç spot ticaret çifti ile başlayacak: ADA/BTC, ADA/USD ve ADA/USDT.

USD üzerinden ADA’ya erişim sağlayarak Bitfinex, başka bir kripto para satın almak zorunda kalmadan ADA satın alabileceğiniz en kolay platformlardan biri olmayı vaat ediyor.

Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino, ADA’yı listelemelerini her zaman müşterilerine sunmak istediklerinden dolayı, şirket için önemli bir doğal adım olarak nitelendirdi.

Cardano, Shelley Hardfork’unu Çıkarıyor

Yaklaşık bir hafta önce 31 Temmuz’da, Cardano nihayet uzun süredir beklenen Shelley yükseltmesini kullanıma sundu. Bu hard fork (sert çatal) akıllı sözleşmelerin, dApp’lerin ve gelecekte tam merkeziyetsizliğin benimsenmesinin yolunu açıyor.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Shelley’den sonra ADA’nın piyasadaki en iyi kripto para birimi olacağını zira Bitcoin’in başlangıçta vaat ettiği ancak asla gerçekleştiremediğini şeyi nihayet kullanıcılara sunabileceğini belirtti.

Cardano Shelley’den Weiss Derecelendirmeleri

Weiss Crypto Ratings kuruluşu da bu olay hakkında yorum yaptı.

Shelley’nin piyasaya sürülmesinin ardından Cardano’ya verilen yüksek notun değiştirilmediği belirtildi. Bununla birlikte Cardano, Shelley sayesinde artan kullanım sağlar ve temel özelliklerini geliştirirse; platformun derecelendirmesi muhtemelen güncellenecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner