Anasayfa Bitcoin Haberleri Bu Fenomenlere Kulak Verin: Kripto Para Fenomenleri Twitter'ı Sarsabilir!

Bu Fenomenlere Kulak Verin: Kripto Para Fenomenleri Twitter’ı Sarsabilir!

ABONE OL:google-news

Twitter kullanıcısı ‘Hodlonaut’, kendini Satoshi Nakamoto olarak ilan eden Craig Wright’a (CSW) karşı bir Twitter kampanyası başlatmış ve #faketoshi hashtag’ini yaymıştı. Bu durum oldukça ses getirmişti.

‘Hodlanaut’ Bitcoin’i desteklemeye ve teşvik etmeye devam ediyor. Bitcoin memeleri hakkında attığı bir tweet ile, memelerin gelecekte dünyayı değiştirmedeki önemli rolleri ve modern internet yaşamındaki rolü hakkında görüşler öne sürdü. Meme en basit haliyle; kısa sözlerin görseller ya da videolar ile birleştirilip İnternet’te kendini ifade etme biçimi olarak özetlenebilir.

‘Hodlonaut’ ve CSW mahkemede hiç bir araya gelmedi. Craig Wright’ın Roger Ver, Vitalik Buterin, vb.Gibi önde gelen isimlere dava açma hikayesi artık unutulup giderken, zamanında da pek kimse tarafından ciddiye alınmamıştı.

Meme Savaşı Gerçek. Meme Kültürü Dünyayı Değiştirecek’

‘Hodlonaut’, Bitcoin Twitter topluluğunun gelecekte dünyayı değiştirme potansiyeline sahip olacak güçlü memelerle geleceğini bildirdi.

Memeler, kripto para fenomenine göre sıkıştırılmış fikirlerdir ve unutulsa bile tekrardan hatırlanmaları çok sürmez.

Diğer Twitter kullanıcıları da ‘hodlonaut’ ile aynı fikirde görünmektedir.

Ciphrex’in kurucu ortağı ve CEO’su Eric Lombozo, ABD hükümeti tarafından ekonomiye enjekte edilen fazla miktardaki para ve parasal gevşeme politikasına atıfta bulunarak; memelerin şimdi paradan daha fazla değerli olduğunu bile iddia etti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynaku.today
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

Bizi Takip Edin

898BeğenenlerBeğen
396TakipçilerTakip Et
16,576TakipçilerTakip Et
480AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar