Yükleniyor...

Bu Kripto Para Cüzdanını Hack’leyene 250.000 Dolar Değerinde Bitcoin Verilecek

İsrail merkezli kripto para saklama startup'ı GK8, geliştirdiği soğuk cüzdanını hack’leyebilene 250.

Kripto Para Cüzdanı

İsrail merkezli kripto para saklama startup’ı GK8, geliştirdiği soğuk cüzdanını hack’leyebilene 250.000 dolara kadar Bitcoin ödülü verecek.

The Block, 24 saatlik ödül programının 3 Şubat’ta TSİ 17:00’da başlayacağını ve GK8’in soğuk cüzdanına 125.000 dolar değerinde Bitcoin transfer edilecek. Cüzdanı hack’leyen bu Bitcoin’i ve 125.000 dolara kadar ek bir ödülün daha sahibi olacak.

250.000 dolar mevcut fiyatlarla 28 BTC’ye denk geliyor ve GK8, geliştirdiği cüzdanında ultra güvenli çok taraflı hesaplama (MPC) adı verilen bir kriptografi teknolojisini kullanıldığında hiçbir şekilde hack’lenemez olduğunu iddia ediyor.

Geçmişte İsrail Başbakanlığı’nda siber güvenlik uzmanı olarak görev alan GK8’in kurucu ortağı ve CEO’su Lior Lamesh, “dünyadaki tüm hacker’lara meydan okuyoruz” dedi ve cüzdanı hack’lemeyi denemeye davet etti.

GK8, teknolojisini inşa etmek için geçtiğimiz 2019’un Eylül ayında gerçekleştirilen tohum finansman turunda 4 milyon dolar toplamıştı. Şirketin aralarında eToro’nun da bulunduğu müşterilerinin toplamda 1 milyar dolarlık kripto varlıklarını yönettiği bildiriliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner