Yükleniyor...

Bu Modelin Onaylanması Durumunda Ripple (XRP) 0,10 Doların Altına Düşebilir!

Kripto para piyasasının yaptığı son sıçramaya rağmen XRP'nin ABD dolarına karşı gösterdiği performans yatırımcısını üzecek şekilde seyretmeye devam ediyor ve analistlerin fiyat tahminleri işlerin daha da kötüye gideceği yönünde.

XRP

Kripto para piyasasının yaptığı son sıçramaya rağmen XRP’nin ABD dolarına karşı gösterdiği performans yatırımcısını üzecek şekilde seyretmeye devam ediyor ve analistlerin fiyat tahminleri işlerin daha da kötüye gideceği yönünde.

Analistlerin XRP Fiyat Tahminleri

Popüler bir trader olan Jonny Moe, XRP’nin 2018’ten bu yana fiyatını düşüren düşüş eğilimi gösteren bir azalan üçgenin alt seviyesini kaybettiği kararlı bir düşüş pozisyonunda kaldığını belirtti. Üçgenin üst kısmı ile alt sınır arasında kaybedilen yüzdeyi bularak hesaplanan üçgenin öngörülen hareketi 0,24 dolardan yüzde 68’lik bir düşüşe karşılık geliyor. Yani modelin onaylanması durumunda XRP önümüzdeki aylarda 0,08 dolara düşebilir.

Grafiklere bakarak endişe verici sinyaller alan tek isim Jonny değil. TraderSZ, XRP’nin tekrar 0.23 dolar altına düşmesiyle birlikte kripto para biriminin 0,266 dolarlık orta seviyesinin altında kalmaya devam edeceğini ve mevcut fiyatlara göre yüzde 40-45 daha düşük bir fiyat olan 0.135 dolara kadar düşebileceğini iddia etti.

Jonny Moe’nun iddia ettiği gibi XRP fiyatı için 0,08 dolar tahmininde bulunan bir diğer isim Sektörde Magic olarak bilinen kripto para analisti. Analist geçtiğimiz hafta bu konuda şunları söylemişti:

“XRP’yi sevsem de (ve şu an beklediğim gibi BTC 1.000 dolar aralığına düşerse, diğer tüm kripto para birimlerinin ciddi zararlar yazacağına inanıyorum), kripto para BTC’deki düşüşle aynı anda 0,03 doları görebilir. Bunu bildirmekten nefret ediyorum ama eğer BTC 1.000 dolara düşerse grafiklerin XRP için önerdiği şey bu…”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner