Yükleniyor...

Bu Yıl Ciddi Bir Çıkış Yakalayan Altcoin Şimdi Büyük Bir Tehlikede!

DeFi trendi sona eriyor gibi duruyor ve bir zamanlar ciddi çıkış yaşayan altcoin'leri bile sersemletti.

Bu Yil Ciddi Bir Cikis Yakalayan Altcoin Simdi Buyuk Bir Tehlikede

DeFi trendi sona eriyor gibi duruyor ve bir zamanlar ciddi çıkış yaşayan altcoin’leri bile sersemletti. Örneğin, Yearn.Finance (YFI) bir zamanlar 40.000 doların üzerinde ve Bitcoin fiyatının dört katı kadar yüksekte işlem görüyordu. Şimdi, bir trader altcoin’in “güçlü bir satın alma” bölgesine giderek, token başına yarım BTC değerine inebileceğini söylüyor.

Analist, bir zamanlar ciddi yükseliş yaşayan DeFi token’ının oraya nasıl ulaşabileceği dair önemli açıklamalarda bulundu.

Yearn.Finance, DeFi yazının en önemli token’larından biriydi. Popüler token, FOMO soğumaya başladığında ve yatırımcılar yaklaşan seçim için endişelenmeye ve karlarını şu anda trend olan Bitcoin’e taşımaya başladıkça kısa süre önce sönmeye başladı. Bir zamanlar bir BTC’nin dört katı değerinde olan token, şu anda piyasa değeri bazında önde gelen kripto para birimiyle neredeyse aynı seviyede işlem görüyor. Aslında, daha önce 40.000 dolar değerinde 30.000 token arzına sahip DeFi coin’i şu anda Bitcoin’in 2.000 dolar altında işlem görüyor ve trader Bob Loukas’a göre çok daha düşük seviyelere gerileyebilir.

yearn.finance yfiusdt btc strong buy defi 860x411 1

Güçlü Bir Satın Alma Çağrısı

Loukas, düşüncelerini Twitter’da paylaştı ve bugün, token’la ilgilenen herkesin şimdiye kadar görmesi gereken uğursuz baş ve omuz formasyonu gösteren bir YFI/USD tablosu yayınladı. Analist ciddi bir düşüş yaşayan YFI hakkında saçma sapan konuşmak dışında, bunun “güçlü bir satın alma” çağrısı olduğunu dile getirdi.

Kripto para birimi zaten zirveden şu anki dip seviyesine doğru yaklaşık %78 oranında düştü, bu nedenle 7.000 dolara doğru yaşanabilecek düşüş, token’ın 100.000 dolara yükselmesini bekleyen erken yatırımcıları şoke edebilir.

44.000 dolarlık yüksek seviyenin ardından, Yearn.Finance şu anki en düşük seviyesi olan 9.600 dolara düştü ancak şu anda 11.800 dolar civarında işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner