Yükleniyor...

Bu Yıl %137,900 Yükselen Kripto Paranın Kurucusundan Heyecan Verici Yeni Proje

Son derece başarılı olan yearn.

Bu Yil 137900 Yukselen Kripto Para Biriminin Kurucusundan Yeni Proje

Son derece başarılı olan yearn.finance (YFI) protokolünün kurucusu Andre Cronje, fırlayıp yükselmeyi başaran yeni bir kripto para projesi başlattı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya ile “işinin bittiğini” söyleyen Cronje, Keep3r Network adlı yeni projesini kod barındırma platformu GitHub’da açıkladı. Cronje’nin GitHub sayfasına göre Keep3r Network, projelerin belirli bir işini gerçekleştirebilecek kullanıcıları arayabileceği bir pazar yeridir.

“Keep3r Network, harici girişimlere ihtiyaç duyan projeler ve harici ekiplerin koruyucu işler bulması için hazırlanan merkezi olmayan bir ağdır. Koruyucu, bir işi yürüten harici bir kişi ve / veya ekibi ifade etmek için kullanılan terimdir. Bu, bir işlemi çağırmak kadar basit veya kapsamlı zincir dışı mantık gerektirecek kadar karmaşık olabilir. “

İş İçin Doğru Kişiyi Bulmayı Sağlamak

Keep3r Network’ün GitHub sayfası, projelerin iş için doğru kişiyi bulmalarını sağlamak için bir dizi kriter sunma seçeneğine sahip olduğunu da vurgular:

“Bu işlevi gerçekleştirmek için minimum teminat, tamamlanan minimum işler ve minimum Koruyucu yaşı belirleyebilirsiniz. Bu üç sınıra dayanarak, bu koruyuculara ilişkin kendi güven oranınızı tanımlayabilirsiniz. “

Ciddi Bir Yükseliş Yaşandı!

GitHub sayfasına göre, iş tamamlandıktan sonra freelance çalışanlar ödemeyi Keep3r Network’ün Ethereum tabanlı yerel varlığı KPR şeklinde alacak. Kişiler, Uniswap’ta KPR-WETH likiditesi sağlayarak KPR’den yararlanabilecek. Cronje’nin yeni projesinin lansmanının etrafını çevreleyen çok az heyecan olsa da, blockchain haber ajansı ChainNews, KPR’nin değerinin Uniswap’te ilk başlatıldığında 59 dolardan 1.554 dolara çıktığını bildirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner