Yükleniyor...

Cardano Kurucusu: Endişeye Gerek Yok, Bitcoin (BTC) 100 Bin Dolara Ulaşacak

Kripto piyasasının mevcut durumu yaşanan son çöküş sebebiyle pek iç açıcı durmazken, Cardano ve Ethereum'un kurucularından Charles Hoskinson da dahil olmak üzere birçok önemli isim Bitcoin'in (BTC) bu yılki yükselişinin süreceği görüşünde.

Endişeye Gerek Yok “Bitcoin BTC 100.000 Dolara 100 Ulaşacak”

Kripto piyasasının mevcut durumu yaşanan son çöküş sebebiyle pek iç açıcı durmazken, Cardano ve Ethereum’un kurucularından Charles Hoskinson da dahil olmak üzere birçok önemli isim Bitcoin’in (BTC) bu yılki yükselişinin süreceği görüşünde. Hoskinson ise kesin emin olmakla birlikte lider kripto paranın tüm engelleri aşarak 100.000 dolara ulaşacağını düşünüyor.

“%100 Eminim”

Twitter’daki kripto para savunucusu Bitcephus, kripto para severlere Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağından “%100 emin” olup olmadıklarını sordu. Tweet, yüzlerce retweet, binlerce beğeni alırken, Hoskinson “%100” yanıtını vererek kesin olarak emin olduğunu belirtti.

Cardano ve Ethereum Classic’in geliştirilmesine liderlik eden bir teknoloji şirketi olan IOHK’nin CEO’su tahminiyle ilgili bir herhangi bir zaman aralığı vermese de topluluk üyeleri 2020’nin Bitcoin için harika bir yıl olacağını düşünüyor.

Güvenli Liman Tartışmaları

Yeni koronavirüs salgını nedeniyle küresel piyasalarla birlikte kripto para piyasası da adeta dağıldı. Bitcoin fiyatındaki çöküş en büyük kripto paranın gerçekten güvenli liman varlığı olup olmadığı tartışmalarını beraberinde getirdi. Bazı insanlar bu çöküşün Bitcoin’i güvenli liman olarak görülmeyecek bir duruma itmesinden endişe duyuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner