Yükleniyor...

Cardano Staking Binance’in Amerika Kolu Tarafından Destekleniyor

Binance'in Amerika'daki ayağı olan Binance US, yaptığı bir duyuruda Cardano'da (ADA) stake etme olanağı sunmaya başladığını açıkladı.

Cardano Staking Binancein Amerika Kolu Tarafindan Destekleniyor

Binance’in Amerika’daki ayağı olan Binance US, yaptığı bir duyuruda Cardano‘da (ADA) stake etme olanağı sunmaya başladığını açıkladı.

Binance US, Twitter hesabından yaptığı açıklamada haberi duyururken detaylara da yer verdi.

Cardano’ya Binance’ten Staking Desteği

Binance US, Twitter hesabından yaptığı duyuruda Cardano (ADA) staking desteği geldiğini açıkladı. Kullanıcılar Cardano (ADA) stake ettiğinde yüzde 6,1 APY alacaklar.

Binance US’in CEO’su Brian Shroder konuya dair açıklamasında şöyle dedi:

“Yeni hafta, yeni bahis”

Cardano geciken Vasil Hard Fork’u ile eleştirilerin odağında yer almıştı. Konu hakkında birçok kez açıklama yapan Cardano CEO’su Charles Hoskinson iddialardan yıldığını dile getirmişti. Son durum güncellemesiyle beraber Cardano ağ güncellemesi ile birlikte Cardano’da ölçekleme yeteneklerinin artırılması hedefleniyor. Konuya dair açıklamalarından birinde CEO Hoskinson, Vasil’de kalite sorunu olmadığını ve hisse havuzu öperatörleri (SPO) Node’larının yüzde 46’sının güncellendiğini aktarmıştı.

En başında bu yıl Haziran ayında ana ağda yayınlanması beklenen Vasil Hard Fork‘u teknik bazı sorunlar sebebiyle birkaç kez ertelendi. Kendini Ethereum’un (ETH) en büyük rakibi olarak gören Cardano’nun güncellemesi kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner