Yükleniyor...

Cardano Vasil Hard Fork’ta Geçiş Yarılandı

Geciken güncellemeler nedeniyle eleştirilere maruz kalan Cardano, Vasil hard fork yükseltmesine geçişte yolu yarıladı.

Cardano Vasil Hard Forkta Gecis Yarilandi

Geciken güncellemeler nedeniyle eleştirilere maruz kalan Cardano, Vasil hard fork yükseltmesine geçişte yolu yarıladı.

Geçtiğimiz günlerde Vasil hard fork güncellemesinin gecikmesi üzerine Cardano topluluğu tarafından eleştiriler gelmişti. Cardano CEO’su Charles Hoskinson ise son test aşamalarında olduğunu belirterek kullanıcılara daha fazla gecikme yaşanmasını beklemediğini söylemişti. Cardano, Vasil Hard Fork için çalışmalarını hızlandırarak yeni bir ilerleme kaydetti.

Cardano, Vasil Hard Fork’a Geçişi Hızlandırdı

cardanonun vasil hard forku ertelendi

Cardano, yaklaşan Vasil hard fork yükseltmesi için yoğun bir şekilde test edilen sürüm seçti. PoolTool tarafından sağlanan verilere göre, hisse havuzu operatörleri (SPO’lar) Node’larının yüzde 46’sı geçen hafta yayınlanan 1.35.3 sürümüne güncellendi.

Yakın tarihte canlı yayında güncelleme hakkında konuşma yapan Charles Hoskinson, yatırımcılara Vasil yükseltmesinde kalite sorunu olmadığı konusunda güvence verdi. Hoskinson aynı zamanda, karmaşık teknik konularla ilgili tartışmaların sosyal medyadan uzak tutulması gerektiğini de belirtti.

Vasil yükseltmesinin başlangıçta Haziran ayının başlarında ana ağda yayınlanması gerekiyordu, ancak teknik zorluklar nedeniyle birkaç kez ertelendi. İddialı yükseltmenin Cardano’nun ölçekleme yeteneklerini büyük ölçüde geliştirmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner