Yükleniyor...

Cardano’da yeni zirve: 637 milyona ulaştı!

Cardano, kilitli ADA token toplam değerinde (TVL) daha önce görülmemiş bir yüksekliğe ulaştı.

ADa

Cardano, kilitli ADA token toplam değerinde (TVL) daha önce görülmemiş bir yüksekliğe ulaştı.

Yeni zirve

Cardano ağının yerel kripto birimi ADA, kilitli toplam değerinin (TVL) 637 milyon adete ulaşmasıyla yeni bir zirve kaydetti. Söz konusu miktarın ise 153,7 milyon dolara karşılık geldiği belirlendi.

Ağ üzerinde görülen bu artışın, Cardano ekosistemine olan ilginin yeniden canlandığını kanıtlamış oldu. Öte yandan bu rakam, Mart 2022’de 326 milyon dolar olan en yüksek TVL’nin gerisinde yer aldı.

2024 kritik yıl

ADA, uzatılmış konsolidasyon aşaması nedeniyle dikkat çekerek kripto topluluğu ile uzmanlar arasında tartışmalara yol açtı. 2018’den 2020’ye kadar olan döneme benzeyen bu istikrar aşaması, ADA’nın gelecekteki yönü hakkında soru işaretleri yarattı.

Tarihsel kalıplar tekrarlanırsa, ADA token’ın Temmuz 2024’e kadar bu konsolidasyon aşamasında devam edeceği öngörüldü. Ancak tahminlere göre, COVID-19 piyasasındaki çöküş gibi beklenmedik olaylar araya girmezse, Cardano’nun potansiyel olarak Aralık ayı gibi erken bir tarihte de yükseliş ivmesi kazanmaya başlayabileceği kaydedildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner