Yükleniyor...

Çarpıcı Öngörü: Bitcoin Bu Hafta 15.000 Doları Görecek!

İlk Bitcoin yatırımcılarından birisi olan Max Keiser, hükümetlerin izlediği politikalar ve bankacılık sistemindeki sıkıntılardan dolayı Bitcoin fiyatının bu hafta 15.

Max Keiser Bitcoin Fiyatı

İlk Bitcoin yatırımcılarından birisi olan Max Keiser, hükümetlerin izlediği politikalar ve bankacılık sistemindeki sıkıntılardan dolayı Bitcoin fiyatının bu hafta 15.000 dolara ulaşacağını öne sürdü.

2019’un başından bu yana güçlü bir şekilde yükselişe geçen ve Haziran ayında 13.800 doları gören Bitcoin yayın sırasında 11.000 dolara dayanmış durumda ve 10.957 dolardan el değiştiriyor.

Bitcoin 1 dolar olduğu günden bu yana Bitcoin’e yatırım yapan ve tv programı Keiser Report’u sunan Max Keiser, çok uzun zamandır kripto paraları desteklemesiyle tanınan bir isim. Keiser, yaptığı son açıklamaları ile Bitcoin yatırımcılarının umutlarını yeşertti.

Bir süredir uzun vadede Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağını dile getiren Keiser, Twitter hesabı üzerinden Bitcoin’in önümüzdeki hafta 15.000 dolara ulaşacağını ifade etti. Keiser Bitcoin fiyatına ilişkin olarak şunları söyledi:

“Bitcoin’in bu hafta 15.000 doları geçeceğini düşünüyorum. Merkezi yönetimlere, merkez bankalarına ve merkezileşmiş geleneksel paralarına duyulan güven on yılın en düşük seviyesinde bulunuyor.”

Tümüyle merkeziyetsiz olan Bitcoin bu yönü ile diğer geleneksel paralardan ayrılıyor. Bitcoin’in merkezi bir otorite tarafından kontrol edilmemesinden dolayı son derece güvenilir bir değer saklama aracı olarak görülüyor. Öyle ki bir kesim en büyük kripto para birimini dijital altın olarak nitelendiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner