Yükleniyor...

Celsius, İflas Sürecinde Sona Yaklaşıyor

Celsius, Fahrenheit'ın teklifini değerlendirmeyi düşünüyor.

celsius

Celsius, Fahrenheit’ın teklifini değerlendirmeyi düşünüyor.

Celsius Network’ün avukatı, kripto kredi kuruluşunun varlıkları için bir müzayedeyi birkaç gün içinde sonuçlandırmayı umduğunu belirtti.

Celsius, Fahrenheit’ın Teklifini Kabul Etmeye Yakın

Celsius Network’ün avukatı, kripto kredi kuruluşunun varlıkları için bir müzayedeyi birkaç gün içinde sonuçlandırmayı umduğunu belirtti. Mevcut lider teklif sahibi olarak Fahrenheit LLC adlı bir konsorsiyumun ön plana çıktığını söyledi. Bu konsorsiyum, Blockchain tabanlı risk sermayesi şirketi Arrington’u içermektedir.

Celsius avukatı Ross Kwasteniet, Manhattan’daki bir ABD iflas mahkemesi duruşmasında, açık artırmanın beklenenden daha uzun sürdüğünü ancak son derece rekabetçi olduğunu ifade etti. Kwasteniet, mevcut tekliflerin NovaWulf LLC adlı dijital varlık yatırım şirketinin ilk teklifinden “yüz milyonlarca dolar” daha yüksek olduğunu belirtti.

Galaxy Digital Celsiusun Varliklarini Satin Alacak

New Jersey merkezli Celsius, Temmuz ayında Bölüm 11 koruması için başvurmuş ve kripto kredi sektörünün hızlı büyümesi sonucunda COVID salgını sırasında iflas eden birkaç kripto kredi kuruluşundan biri olmuştur. Celsius, o dönemde 1,7 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ve hesap bakiyesi 100 dolardan fazla olan yaklaşık 300.000 aktif kullanıcıya sahip olduğunu belirtmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner