Yükleniyor...

Celsius Network (CEL) CEO’su Bitcoin’in (BTC) Yükseliş Eğiliminde Olduğunu Söyledi

Celsius Network CEO'su Alex Mashinsky, Rusya ve Ukrayna savaşı sebebiyle bir ara 35.

alex

Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Rusya ve Ukrayna savaşı sebebiyle bir ara 35.000 doların altına inen lider kriptonun yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi.

Kitco News röportajında Mashinsky, varlığın 30.000 dolar seviyesinde güçlü bir destek bulduğunu ve yukarı yönlü bir yörüngede olduğunu belirtti.

“Bence Rusya Ukrayna çatışması için dip nokta burası. 30.000 dolar seviyesinde çok güçlü bir desteğimiz var. Mevcut seviyeleri koruyacağız ve daha yükseğe çıkacağız”

Celsius Network CEO’su ayrıca, Rusya’nın Ukrayna’ya saldırmasının ardından piyasalardaki aşırı kaldıraç oranının düşmesiyle Bitcoin’in muhtemelen daha yüksek bir eğilim göstereceğine inanıyor.

“Kaldıraç kullanan tüm insanlar sifonu çekti. Kötü haberi göz önünde bulundurarak çıkmak isteyen tüm trader’lar çıkış yaptı. Kripto insanların düşündüğü kadar kaldıraca sahip değil. Bu insanlar sattığında geriye sadece alıcılar kalıyor ve fiyatlar o zaman yükselecek”

Mashinsky, Bitcoin’in sınırlı arzına vurgu yaparak, varlığın daha yüksek seviyelere çıkacağını söyledi.

“Arz sınırlı ve asla 21 milyondan daha fazla Bitcoin olmayacak. Artan talebiniz temel olarak size uzun bir süre boyunca Bitcoin değerinin artacağını söylüyor.

Bitcoin’in değeri artacak çünkü giderek daha fazla insan onu kullanacak”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner