Yükleniyor...

CES 2020’de Yeni Bitcoin Ödeme Sistemi Tanıtıldı

Tayvan merkezli bir Blockchain şirketi yeni Bitcoin ödeme sistemini ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen teknoloji fuarı CES 2020'de görücüye çıkardı.

Bitcoin Ödeme Sistemi

Tayvan merkezli bir Blockchain şirketi yeni Bitcoin ödeme sistemini ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen teknoloji fuarı CES 2020’de görücüye çıkardı. CES, her yıl düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji fuarı ve fuarda Google, Apple, Samsung ve gibi birçok dev firma yeni ürünlerini, teknolojilerini tanıtıyor. Son yıllarda Blockchain tabanlı ürünler de kullanıcıların ilgisine sunuluyor.

Tayvan merkezli Blockchain şirketi SecuX tarafından tanıtılan yeni ödeme sistemiyle birlikte sistem ile uyumlu mobil uygulama, ödeme modülü ve hardware elektronik cüzdan da kullanıcıların beğenisine sunuldu. SecuX, üst düzey güvenlikli yeni Bitcoin ödeme sistemi ile birçok online alışveriş sitesi ile uyumlu hale gelmeyi planlıyor.

SecuX ödeme sistemi, QR kodu ile ödemeleri hem hızlandırıyor hem de güvenli hale geliyor. QR kodu ile online ticaret yapılırken eşzamanlı olarak SecuX server’ları ile bağlantı kurularak ödemeler tamamlanıyor.

Yeni sistemin üç adımda hizmet veriyor; ilk adımda kripto paralarla uyumlu beyaz etiketli bir mobil uygulama yer alıyor İkinci adımda pos cihazları ve otomat makineleri ile uyumlu ödeme terminali bulunuyor. Üçüncü adım ise yukarıda belirtildiği donanım şeklinde üretilmiş fiziksel elektronik cüzdan bulunuyor.

Aşağıda SecuX tarafından geliştirilen sistemin tanıtım videosunu görüntüleyebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner