Yükleniyor...

Christina Aguilera, Metaverse ve NFT için Ticari Marka Başvurusunda Bulundu

Christina Aguilera, ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne NFT'ler ve Metaverse için ticari marka başvurusunda bulundu.

christina aguilera

Christina Aguilera, ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne NFT’ler ve Metaverse için ticari marka başvurusunda bulundu.

“Genie in a Bottle” ve “Toxic” gibi şarkılarıyla tanınan ünlü pop yıldızı Aguileria, müzik ve gösteri sanatlarıyla ilgili ses, metin ve videolar içeren indirilebilir multimedya dosyaları oluşturmayı amaçlıyor. Bu dosyaların, NFT’ler tarafından doğrulanması planlanıyor.

Christina Aguilera, Metaverse’e Adım Atıyor

Christina Aguilera, multimedya ürünlerinin yanında çeşitli dijital tekstil ürünleri de sunmayı planlıyor. Bu ürünler arasında şapka, ayakkabı, gözlük ve çeşitli güzellik ürünleri yer alıyor.

Aguilera ayrıca sanal ortamda müzikal performanslar da düzenlemeyi planlıyor.

Aguilera, 90’lı yılların sonunda çıkardığı albümle büyük bir üne kavuştu. İlk albümü 14 milyonluk satışa ulaşan pop yıldızı, birçok listenin zirvesinde yer aldı.

2000’li yıllarda ise Striped ve Back and Basic gibi birkaç başarılı albümün ardından 2010 yılının ardından keskin bir düşüş yaşadı.

41 yaşındaki sanatçı, uzun süren sessizliğini m-Metaverse ve NFT içeriklerle bozmayı planlıyor olabilir.

Yaklaşık bir ay önce de bir başka pop yıldızı Miley Cyrus da Metaverse ve NFT için ticari marka başvurusunda bulunmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner