Yükleniyor...

Çılgın Fiyat Artışı Yaşayan 5 Altcoin, Ralliye Devam Ediyor

Binance'de ilk borsa teklifleri (IEO'lar) olarak listelenen beş altcoin yükselmeye devam ediyor.

lgın Fiyat Artışı Yaşayan 5 Altcoin Ralliye Devam Ediyor

Binance’de ilk borsa teklifleri (IEO’lar) olarak listelenen beş altcoin yükselmeye devam ediyor. Gerçek dünya verilerini akıllı sözleşmelere bağlamak için tasarlanan Band Protokolü (BAND), kripto platformu Messari’den alınan verilere göre, son 30 günde %377 oranında değer kazandı. Token, geçtiğimiz 90 günde %704 ve yılbaşından bugüne kadar üssel olarak %3.355 büyüdü.

Altcoin Rallisi Sürüyor

Bu arada, uluslararası ticareti dijital ve özerk bir sektöre dönüştürmeyi amaçlayan bir akıllı sözleşme platformu olan Perlin,%279 artış gösterdi.

Hızlı ve düşük maliyetli işlemleri mümkün kılarak gerçek dünya ortamlarında verimli ve rekabetçi merkezi olmayan uygulama (dApp) deneyimlerini hedefleyen Elrond,%172 oranında yükseldi.

Teminatlı kripto kredi sağlayıcısı Kava %162 oranında büyüdü ve ekonomik işlemleri otomatikleştirmek için makine öğrenimi, yapay zeka, çok aracılı sistemler ve merkezi olmayan defter teknolojisinden yararlanan Fetch.AI,%156 kazanç elde etti.

Binance, piyasaya yeni tokenların girişini resmileştirmek amacıyla 2019’un başlarında IEO’ları sunmaya başladı. O zamandan beri Binance Launchpad olarak bilinen IEO platformu aracılığıyla 18 kripto para birimi piyasaya sürüldü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x