Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Rekor Kırmaya Devam Ediyor: 13 Doları Gördü!

Popüler kripto para birimi Chainlink (LINK), son zamanlarda başlattığı yükselişine devam ediyor.

chainlink link 13 dolar

Popüler kripto para birimi Chainlink (LINK), son zamanlarda başlattığı yükselişine devam ediyor. Kripto para birimi son 24 saatte %35 oranında yükseliş yaşayarak 13.04 dolara ulaştı.

Chainlink LINK

Bugün birkaç saat önce usta analist Crypto Michael, LINK’in 10 dolar bandı üzerinde kalması halinde 13 dolara kadar ulaşacağını tahmin etmişti. Michael, bu tahmininde başarılı oldu.

Yatırımcıların Yüzü Güldü

ChainLink (LINK) son 24 saatte kripto para piyasasının düşüşte olan etkisini kırarak beklentileri bir kez daha aştı. Son düşüş sırasında, ChainLink sadece 9 dolara gerilemişti ve kısa süre sonra 10 doların üzerindeki harika görevine devam etti. Bu yazının yazıldığı sırada LINK, CoinMarketCap verilerine göre yeni bir tarihi rekora ulaşarak 13.04 dolara çıktı.

ChainLink’in ICO’suna doğru geriye gidersek, LINK fiyatının 0,11 ABD doları olduğunu görürüz. LINK 10 dolara ulaştığı zaman bu %97’lik bir yatırım getirisi anlamına gelmişti. Bu da, ICO döneminde harcanan her 100 dolar için yatırımcıların 9 bin 700 dolar kar elde ettiği anlamına geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x