Yükleniyor...

Coachella NFT’sini Satın Alanlar Ömür Boyu Festival Biletine Sahip Olacak

Her yıl ABD'nin Kaliforniya eyaletinde düzenlenen müzik ve sanat festivali Coachella, NFT koleksiyonunu yakında başlatacağını duyurdu.

Coachella NFT

Her yıl ABD’nin Kaliforniya eyaletinde düzenlenen müzik ve sanat festivali Coachella, NFT koleksiyonunu yakında başlatacağını duyurdu. Koleksiyonu satın alanlar ise ömür boyu festival biletine sahip olacak.

Coachella Müzik Festivali organizatörleri, Coachella Collectibles isimli koleksiyon ile NFT dünyasına girdiklerini duyurdu. Coachella, NFT’sini satın alanlara ömür boyu geçerli olacak festival bileti verecek.

Coachella, Collectibles isimli NFT koleksiyonu için FTX US ile bir iş birliği yaptı. Coachella festivali resmi Twitter hesabı NFT müjdesini şu şekilde verdi;

“Coachella Collectibles NFT’leri ile tanışın, Ömür boyu festival biletleri, fiziksel öğeler için kullanılabilecek dijital koleksiyonlar ve daha fazlası için Cuma günü sabah 10:00 PT’de http://nft.coachella.com adresinden İlk koleksiyonlarımızı keşfedin.”

Coachella NFT’lerini Satın Alanlar Nelerden Yararlanabilecek?

Coachella NFT Koleksiyonu

Organizatörler, NFT koleksiyonunun FTX US ile bir iş birliği yaptığını duyurdu. Üç parçadan (10 adet) oluşan koleksiyon 4 Şubat’ta piyasaya sürülecek. Koleksiyon sahiplerine “ömür boyu bilet” sunmanın yanı sıra gelecekteki festivallerin parçası olan sanal deneyimlere erişim sağlayacak.

Ayrıca Coachella NFT sahipleri festivali en önden izlemek ve ünlü şeflerin özel menülerini yemek gibi birçok ayrıcalığa da sahip olabilecek.

Coachella Festivali, NFT satışlarından elde edeceği gelirin bir kısmını hayır kurumlarına bağışlayacağını duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x