Yükleniyor...

Coin Academy, Bitcoin’e Yeni Başlayanlara Çevrimiçi Ders Veriyor

Kullanıcılara geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan Coin Academy, dijital para birimlerini öğrenmeleri için kullanıcılara çeşitli çevrimiçi dersler sunuyor.

coinacademy.co  620x3501

Kullanıcılara geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan Coin Academy, dijital para birimlerini öğrenmeleri için kullanıcılara çeşitli çevrimiçi dersler sunuyor. Coin Academy kurucu ortağı ve ekonomi uzmanı Stephen DeMeulenaere, Coindesk’e verdiği röportajda, Bitcoin tarzı dijital paraların ani çıkışının, bu konudaki eğitimlerin devam etmesine olanak sağladığını belirtiyor.

Coin Academy, kullanıcılarına 3 adet özel kurs sunmakta. Bunlar, “Dijital Paraya Sahip Olma”, “Satıcılar için Bitcoin” ve “Herkes için Bitcoin” şeklinde isimlendirilmiş dersler. Bunun dışında Bitcoin, Ripple, Litecoin, Peercoin, Darkcoin, NXT ve Dogecoin ile ilgili de eğitimleri bulunan Coin Academy, bu eğitimlerin kapsamını ileriki günlerde artırmayı ve popüler olan dijital paralar ile ilgili içerik üretmeyi hedefliyor.

Coin Academy, gelir modelini bağışlar üzerinde konumlandırmış. Yerel para birimlerini kabul etmek dışında, Bitcoin ve altcoinleri bağışlarda kabul eden Coin Academy, bu bağışlar ile gelen desteğib, içeriklerin artmasını sağlayacağını belirtiyor.

İnternet ortamında karşılaştığımız bir çok kaynakta, Bitcoin ve dijital paralar ile ilgili doğruyu yansıtmayan veya kapsamlı olmayan bilgilerin dolaştığını görüyoruz. Bunun için Coin Academy’nin oluşturduğu eğitim platformu, bu soruna çözüm getirebilir. Coin Academy’nin Bitcoin kullanıcılarına sunduğu rehberin ve eğitim dışında, Khan Academy’deki Bitcoin eğitimine göz atabilir veya CoinKolik olarak hazırladığımız “Yeni Başlayanlar için Bitcoin – BTC 101” rehberimizi okuyabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner