Yükleniyor...

Coinbase CEO’su, Kripto Destek NFT’lerini Uçurdu

Stand with Crypto adlı NFT koleksiyonu, Coinbase CEO'su Brian Armstrong'un desteğiyle 13 bine yakın mint'lendi.

NFT mint

Stand with Crypto adlı NFT koleksiyonu, Coinbase CEO’su Brian Armstrong‘un desteğiyle 13 bine yakın mint’lendi.

Kripto endüstrisindeki güç savaşları tüm hızıyla sürüyor. Özellikle ABD’li düzenleyiciler, kripto borsaları ile çatışma içerisine girdi. Sert ve keskin baskılar uygulayan düzenleyiciler, kripto topluluğunun da tepkisini çekmiş durumda.

Coinbase tarafından başlatılan Stand with Crypto adlı NFT koleksiyonu, mantıklı kripto politikası arayan insanları bir araya getirmeyi amaçlıyor. Coinbase CEO’su Armstrong‘un destek paylaşımından sonra, koleksiyon saatler içerisinde 20 mint‘ten 13 bin mint‘e ulaştı.

Coinbase, Kripto Topluluğunu Düzenleyicilere Karşı Birleştiriyor

Coinbase‘in desteklediği NFT koleksiyonu Stand with Crypto, kripto endüstrisi üzerindeki düzenleyici baskılara karşı toplulukları birleştirmeyi amaçlıyor.

Coinbase NFT 2

Son dönemlerde ABD düzenleyicilerinin oluşturduğu kripto baskıları, kripto maksimalistlerini tedirgin etmeye başlamıştı. SEC ile çatışma içerisinde olan Coinbase, “kripto destek” mesajı veren NFT’leri ücretsiz mint’letiyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Stand with Crypto koleksiyonunda NFT mint’lediğini duyurdu. Armstrong’un paylaşımı, kripto destek çağrısına dönüştü. Koleksiyonda, saatler içerisinde 13 bin mint’e ulaşıldı.

Ayrıca koleksiyonun arkasındaki ekip tarafından yapılan açıklamada, tüm mint işlem ücretlerinin bağışlanacağı bildirildi. SEC ile hukuksal mücadelesini sürdüren Coinbase’in başlattığı bu destek kampanyası, kripto topluluğundan yoğun ilgi görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner