Yükleniyor...

Coinbase, EOS’un Düşük Performans Gösterdiğini İddia Etti

Coinbase, EOS blockchain’in son dört gündür “düşük performans” gösterdiğini ve “büyük bir kesinti” yaşandığını ifade etti.

EOS

Coinbase, EOS blockchain’in son dört gündür “düşük performans” gösterdiğini ve “büyük bir kesinti” yaşandığını ifade etti. Yeni bir durum güncellemesi yayınlayan Coinbase, EOS gönderimlerinin askıya alındığını ve borsaya gelen EOS transferlerinin de gecikebileceğini bildirdi. Borsa alım satım işlemlerini ise normal bir biçimde devam ettiriyor.

Bu sorunlar şirketin kendisine göre Coinbase’in hizmetlerini belirli şekillerde etkiledi. Coinbase bu konuyla ilgili olarak ilk kez sorun gözlemlemedi. 14 ve 17 Şubat’ta Coinbase, benzer EOS kesintilerini bildirmişti.

EOS Gerçekten Sorunlara mı Neden Oluyor?

Coinbase’in sorunları dışında, EOS normal şekilde çalışıyor gibi görünüyor. Şu anda EOS’un en iyi üç blok üreticisinden biri olan EOS Nation, blockchain’de birkaç geçici sorun gözlemledi. EOS, 20 Şubat’ta bir dizi blok zincirinin sorun yaşadığını kabul ediyor, ancak EOS ana ağının yine de “son derece güvenilir” olduğunu iddia ediyor.

Hatalı olan Coinbase

Bir başka büyük EOS blok üreticisi olan EOS New York, ağın tamamen işlevsel olduğunu ve Coinbase’in kendisinin hatalı olduğunu iddia ediyor. Konuyla ilgili şöyle bir açıklama yapıldı:

“Gerçek dışı. Ağ iyi çalışıyor. Başka hiçbir kuruluş sorun bildirmiyor. Tam olarak gördükleri problemler neler? Kesinlikle hiçbir ayrıntı vermiyorlar. ”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner