Yükleniyor...

Coinbase, GenTwo Digital ile Ortaklık Kurdu

Coinbase ve GenTwo Digital, varlık ürünlerini geliştirmek amacıyla ortaklık kurduğunu duyurdu.

Coinbase

Coinbase ve GenTwo Digital, varlık ürünlerini geliştirmek amacıyla ortaklık kurduğunu duyurdu.

Coinbase, kısa bir süre önce yeniden yapılanma kapsamında 950 kişiyi işten çıkaracağını duyurdu. Kapatılan ilk birimlerden birisi ise Japonya olmuştu. ABD merkezli kripto borsası, işlerini büyütmek için GenTwo Digital ile iş birliğini gitti.

Coinbase ile GenTwo Digital Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

GenTwo Digital, Coinbase ile profesyonel yatırımcılar için dijital varlıklar üzerindeki yatırım evrenini genişletiyor.

Ortaklık kapsamında, Coinbase kripto varlıklarının bankaya yatırılabilir finansal yatırım ürünlerine sarılmasına ve finansal aracıların AMC’ler (Aktif Yönetim Sertifikaları) gibi yenilikçi sertifikalar çıkarmasına olanak tanınıyor. Herhangi bir finansal aracı GenTwo Digital ile iş birliği içinde beyaz etiketli yatırım ürünleri oluşturabilir ve Coinbase’in platformu üzerinden yürütebilir.

Coinbase EMEA Kurumsal Satış Başkanı Guillaume Chatain, ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi:

“İsviçre’deki herhangi bir yetkili finansal danışmanın ve finansal aracının kriptoya erişim sağlamasına olanak sağlamak için GenTwo ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Yatırımcılar, Coinbase çok mekanlı yürütme platformu aracılığıyla yürütme hizmetlerinden yararlanacak ve varlıklar optimum güvenlik için ayrılmış soğuk cüzdanlarda 1:1 oranında tutulacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner